SK Karviná – Mor. Budějovice 5:4 (1:0 po s.n.) | Řisuty – Klášterec nO 3:4 (0:1 po s.n.) | Vrchlabí – Klatovy 4:3 (kon.)
Nymburk – Děčín 4:3 (kon.) | Frýdek-M. – Břeclav 8:2 (kon.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 4:3 (kon.)
Technika Brno – Opava 5:1 (kon.) | Kolín – Písek 5:2 (kon.) | Sokolov – Jindř. Hradec 7:2 (kon.)
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 2:5 (kon.) | Vsetín – SHK Hodonín 6:0 (kon.) | Jablonec n/N – Pelhřimov 0:0 (zruš.)
Kobra – Trutnov 4:1 (kon.) | Tábor – Bílina 12:1 (kon.)
SC Marimex Kolín
5:2 (1:1, 1:1, 3:0)
IHC Králové Písek
Sobota 20.02.2016, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Západ • 34. kolo

Máme tady konec základní části. Kozlové obdrželi pohár za vítěze skupiny západ!
    Nejlepšími hráči zápasu byli vyhlášeni Josef Malý a Filip Vlček. (19:20:18)

59:59
    Ještě trest pro hosty. Pavel Procházka (PIS) na 2 minuty za hákování.

58:59
    Hra pokračuje 4 na 4.

58:31
    Další písecký hráč míří na trestnou lavici. Potrstán Václav Pašek (PIS) na 2 minuty za podražení. Hra pokračuje 4 na 3.

58:16
    Vyloučen Marek Voženílek (KOL) na 2 minuty za hákování. Síly se na ledě vyrovnávají.

58:00
    Poslední 2 minuty třetí třetiny.

56:59
    Hosté míří do 4. Potrestán Josef Urubanec (PIS) na 2 minuty za nedovolené bránění.

56:19
    Kozlové právě vstřelili branku!

Kozlové přetrvácejícím tlakem zvyšují skóre na 5:2. Přesnou nahrávku poslal Dominik Zumr na hůl MARTINA JEŽKA, který do poloodkryté branky dává 5. gól kolínského celku!

Asistence: Dominik Zumr

55:17
    Hra přerušena. Postavení kolínského útočícího hráče v brankovišti. Sudí vyhnali hru do středního pásma. Kolín i nadále aktivnější.

54:51
    Kozlové mají obrovský tlak. K několika střelám se dostal Marek Voženílek, ale nepodařilo se mu překonat Pipka.

53:22
    Veselý obkroužil Pipka branku a z volného prostoru vystřelil. Před brankou ještě dorážel Malý, ale ani jednomu se nepodařilo dostat kotouč do branky.

52:38
    Antonín Jelínek ve velké akci. Jeho kotouč bez větších problémů zachytil Pipek do své náruče.

51:38

Domácí potvrzují svůj náskok o další gól. Do písecké sítě vteřil domácí kapitán JOSEF MALÝ. A zařídil tak Kolínu dvoubrankový náskok. Stav utkání 4:2.
    Asistence: Jiří Kadlec st.

51:00
    Vyloučen Jakub Bernad (PIS) na 2 minuty za sekání. Kozlové mají možnost zvýšit svůj náskok.

49:20
    Dnešní utkání sleduje 941 diváků.

48:42
    Zakázané uvolnění Kolína.

48:07
    Dobrá rána Kadlece st. mířila těsně nad branku.

46:42
    Petr Morkes právě spálil šanci, kterou mu připravil Dominik Zumr. Neposedný kotouč mu přeskočil přes hůl, jinak by střílel do prázdné!

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 9. Veselý (Semirád), 31. Ježek (Morkes, Zumr), 41. Malý (Ježek, Zumr), 52. Malý (Kadlec), 57. Ježek (Zumr) – 12. Semrád (Urubanec, Vlček), 38. Sýbek (Bernát, Procházka)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Pácal, Suchý, Skokan, Voženílek, Kadlec J. st. "A", Barták – Veselý, Semirád, Malý "C"- Ježek, Zumr, Morkes "A" – Kadlec J. ml, Hlavatý, Jelínek – Chvojka, Černý, Jelínek – Martínek, Kadlec
    IHC Králové Písek: Pipek (Panec) – Semrád, Jirků, Procházka "C", Pavlíček, Škopek, Hanus, Hrubý, Vlček, Urubanec, Pašek, Sýbek "A", Bernad, Slavík, Ferebauer, Růžička "A", Ciboch

Rozhodčí: Tomáš Battěk – Radek Špringl, Jan Pechánek