SK Karviná – Mor. Budějovice 5:4 (1:0 po s.n.) | Řisuty – Klášterec nO 3:4 (0:1 po s.n.) | Vrchlabí – Klatovy 4:3 (kon.)
Nymburk – Děčín 4:3 (kon.) | Frýdek-M. – Břeclav 8:2 (kon.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 4:3 (kon.)
Technika Brno – Opava 5:1 (kon.) | Kolín – Písek 5:2 (kon.) | Sokolov – Jindř. Hradec 7:2 (kon.)
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 2:5 (kon.) | Vsetín – SHK Hodonín 6:0 (kon.) | Jablonec n/N – Pelhřimov 0:0 (zruš.)
Kobra – Trutnov 4:1 (kon.) | Tábor – Bílina 12:1 (kon.)
NED Hockey Nymburk
4:3 (3:0, 1:2, 0:1)
HC Děčín
Sobota 20.02.2016, 17:002. liga skupina Západ • 34. kolo

Máme tu konec utkání. Děčín i přes velkou snahu ve třetí třetině nedokázal vyrovnat a zpět domů tak jede jako poražený. (20:00:48)

59:54
    Domácí tým se dostává z obranného pásma, je rozhodnuto.

59:13

59:05
    Hosté v 6.

58:03
    Zakázané uvolnění hostí, teď osvobozuje Nymburk, který je ve velkém tlaku.

57:51
    Lukáš Král opouští trestnou lavici, hraje se 5 na 4.

57:49
    Roman Matoušek drží svůj tým nad vodou. Skvělými zákroky teď zneškodnil několik šancí hostí.

57:20
    Jan Kaltenböck teď nenápadnou střelou ohrozil branku Matouška.

57:13
    Oddechový čas pro hosty, poté uvidíme hru 5 na 3.

57:13
    Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Eis – 2 min., sekání).

57:04
    Domácí jsou teď hodně zatažený, Děčín má ke srovnání už jen necelé tři minuty.

55:51
    Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Král – 2 min., držení hole).

55:01
    Zakázané uvolnění hostů, vhazovat se bude před Lavingerem.

54:32
    Hraje se teď ve vysokém tempu na obou stranách.

52:52
    Děčín právě vstřelil branku!
    A máme tu zápletku v dnešním zápase. Hosté se dostali do úniku 2 na 1, který využívá hostující JAROSLAV HAŠEK, střelou do prázdné branky po nahrávce Lukáše Ziky. Asistence: Lukáš Zika.

51:57
    Tresty jsou pryč a hraje se po dlouhé době opět 5 na 5.

51:35
    Hra je přerušena, oba dva kapitáni teď diskutují s hlavním rozhodčím.

Jan Raška

Branky a nahrávky: 5. Loučka (Kuzďas, Rittig), 8. Šimek (Král, Saňa), 20. Protivný (Knesl), 40. Protivný (Eis, Pýcha) – 38. Sýkora (Hříbal), 39. Hašek (Kaltenböck, Oliverius), 53. Hašek (Zika)

NED Hockey Nymburk: Matoušek (Špaček) – Kříž, Knesl, Novák, Rittig, Loučka, Saňa, Pýcha – Šimek (C), Stehlík, Protivný, Král, Eis, Jindra,Smejkal, Barbora, Brzák, Kuzďas
    Trenér: P. Bičiště

HC Děčín: Lavinger (Šticha) – Hříbal, Molnár, Zdvořáček, Vaněk, Klement, Chmel, Kaltenböck, Vegner – Hašek, Volráb, Vacek, Faigl, Oliverius (C), Zika, Patzelt, Vykouk, Chovanec, Sýkora, Fojt, Kment
    Trenér: O. Michálek

Rozhodčí: D. Jechoutek – J. Beránek, M. Tasch