SK Karviná – Mor. Budějovice 5:4 (1:0 po s.n.) | Řisuty – Klášterec nO 3:4 (0:1 po s.n.) | Vrchlabí – Klatovy 4:3 (kon.)
Nymburk – Děčín 4:3 (kon.) | Frýdek-M. – Břeclav 8:2 (kon.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 4:3 (kon.)
Technika Brno – Opava 5:1 (kon.) | Kolín – Písek 5:2 (kon.) | Sokolov – Jindř. Hradec 7:2 (kon.)
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 2:5 (kon.) | Vsetín – SHK Hodonín 6:0 (kon.) | Jablonec n/N – Pelhřimov 0:0 (zruš.)
Kobra – Trutnov 4:1 (kon.) | Tábor – Bílina 12:1 (kon.)
SC Marimex Kolín
5:2 (1:1, 1:1, 3:0)
IHC Králové Písek
Sobota 20.02.2016, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Západ • 34. kolo

59:59
    Ještě trest pro hosty. Pavel Procházka (PIS) na 2 minuty za hákování.

58:31
    Další písecký hráč míří na trestnou lavici. Potrstán Václav Pašek (PIS) na 2 minuty za podražení. Hra pokračuje 4 na 3.

58:16
    Vyloučen Marek Voženílek (KOL) na 2 minuty za hákování. Síly se na ledě vyrovnávají.

56:59
    Hosté míří do 4. Potrestán Josef Urubanec (PIS) na 2 minuty za nedovolené bránění.

51:00
    Vyloučen Jakub Bernad (PIS) na 2 minuty za sekání. Kozlové mají možnost zvýšit svůj náskok.

36:42
    Domácí se vrací na trestnou lavici. Potrestáni za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Jiří Kadlec ml. (KOL)

34:24
    Na ledě je pěkně dusno! Sudí přece jen trestá, ale na straně Kolína. Lukáš Skokan (KOL) potrestán 2 minuty za držení protihráče. Síly na ledě se tedy vyrovnávají.

33:51
    Začíná přesilová hra domácího celku. Potrestán Vladimír Hanus (PIS) na 2 minuty za vysokou hůl. Podaří se prolomit dnes přesilovou hru?

28:13
    Domácí celkem bude hrát dvě minuty ve čtyřech. Potresytán Marek Voženílek (KOL) na 2 minuty za podražení.

14:21
    Na trestné se to teď střídá jak ponožky. Potrestán Lukáš Skokan (KOL) na 2 minuty za držení protihráče.

11:48
    Vyloučení, tentokrát na straně hostů. Potrestán Jakub Bernát (PIS) 2 minuty za hákování. Co nám řekne Kozlí přesilová hra? Bude povedená jako ta písecká?

11:33
    První vyloučení dnešního zápasu si vysloužili domácí. Potrestán Petr Morkes (KOL) na 2 minuty za hákování. Hosté mají příležitost vyrovnat.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 9. Veselý (Semirád), 31. Ježek (Morkes, Zumr), 41. Malý (Ježek, Zumr), 52. Malý (Kadlec), 57. Ježek (Zumr) – 12. Semrád (Urubanec, Vlček), 38. Sýbek (Bernát, Procházka)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Pácal, Suchý, Skokan, Voženílek, Kadlec J. st. "A", Barták – Veselý, Semirád, Malý "C"- Ježek, Zumr, Morkes "A" – Kadlec J. ml, Hlavatý, Jelínek – Chvojka, Černý, Jelínek – Martínek, Kadlec
    IHC Králové Písek: Pipek (Panec) – Semrád, Jirků, Procházka "C", Pavlíček, Škopek, Hanus, Hrubý, Vlček, Urubanec, Pašek, Sýbek "A", Bernad, Slavík, Ferebauer, Růžička "A", Ciboch

Rozhodčí: Tomáš Battěk – Radek Špringl, Jan Pechánek