Lok. Moskva – Fenerbahce 1:1 (kon.) | Schalke – Šachtar 0:3 (kon.) | Ath. Bilbao – Marseille 1:1 (kon.)
Liverpool – Augsburg 1:0 (kon.) | FK Krasnodar – Sparta 0:3 (kon.) | Lazio – Galatasaray 3:1 (kon.)
Leverkusen – Sporting 3:1 (kon.) | Rapid – Valencia 0:4 (kon.) | Tottenham – Fiorentina 3:0 (kon.)
Porto – Dortmund 0:1 (kon.) | Neapol – Villarreal 1:1 (kon.) | Basilej – Saint-Étienne 2:1 (kon.)
Molde – Sevilla 1:0 (kon.) | Olympiakos – Anderlecht 1:2 (po pr.) | Manchester Utd. – Midtjylland 5:1 (kon.)
Athletic Bilbao
1:1 (0:1)
Olympique Marseille
Čtvrtek 25.02.2016, 19:00 • Estadio de San Mamés • Evropská liga • Play-off

Je tu konec zápasu, který skončil remízou 1:1. První zápas ve Francii vyhráli hráči Bilbaa ale 1:0 a díky dnešní remíze se tak mohou radovat z postupu do osmifinále Evropské ligy! (20:54:38)

90+4

90+3
    Diarra se snažil zastavit protiútok domácího celku faulem. To také udělal, avšak rozhodčí Kulbakov nechal pokračovat ve hře a Diarrovi udělil kartu až v přerušené hře.

90+2
    Zakončit chtěl nyní N'Koudou, také gólman Herrerín ale nezaváhal a střelu zneškodnil.

90+1
    Druhý poločas se bude ale nastavovat o čtyři minuty. Hosté tedy mají ještě malou naději.

90+1
    Po rohu Iturraspeho zakončoval Etxeita, gólman Mandanda byl pozorný.

90
    Balenziaga ještě vybojoval rohový kop. To je to nejlepší, co mohlo domácí potkat.

90
    Již probíhá poslední minuta normální hrací doby. Hosté mají už jen velmi málo času na to, aby obrátili vývoj zápasu.

88
    Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Markel Susaeta, přichází Mikel Rico.

86
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Karim Rekik, přichází Romain Alessandrini.

86
    Pálit se pokoušel Aritz Aduriz, jeho pokus byl ale zblokovaný.

85
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Javier Manquillo, přichází Florian Thauvin.

83
    Teď už není na co čekat a na tahu jsou hosté. Prodloužení ani penalty dnes nebudou. Na postup jsou nyní domácí, avšak pokud by hosté skórovali, postupovali by zase oni.
    81. SABIN - 1:1

81
    Bilbao právě vstřelilo branku!
    Domácí srovnávají po rychlém protiútoku. Po průnikové přihrávce na pravém křídle se k balonu dostal Susaeta, jehož centr usměrnil hlavou do brány SABIN.

78
    Po rohovém kopu Marseille se nic zajímavého nestalo. Míč mají domácí.

78
    Už se zdálo, že se ke střele ve vápně dostane Fletcher. Jeho pokus byl ale zblokovaný defenzivou.