Norwich – Chelsea 1:2 (kon.) | Sunderland – Crystal Palace 2:2 (kon.) | Aston Villa – Everton 1:3 (kon.)
Bournemouth – Southampton 2:0 (kon.) | Leicester – West Brom 2:2 (kon.)
Sunderland AFC
2:2 (1:0)
Crystal Palace FC
Úterý 01.03.2016, 20:45 • Stadium of Light, Sunderland • Anglická Premier League • 28. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:37:48)

Je to tak! Sudí Taylor pískl do píšťalky a ukončil dnešní zápas, v němž to dlouho vypadalo na vítězství Sunderlandu. Domácí vedli a kontrolovali hru, nicméně po hodně hry se hostům podařilo nejen vyrovnat, ale nakonec i strhnout vedení na svou stranu. Tím se domácí dostali pod velký tlak, prohra by byla hodně bolestivá, nicméně alespoň bod zachraňuje Sunderlandu v devadesáté minutě Borini, který byl na hřišti teprve deset minut.

90+4

90+4
    Zákroky brankáře Crystal Palace Hennesseyho – 4.

90+4
    Zákroky brankáře Sunderlandu Mannoneho – 3.

90+4
    Je tu poslední nastavená minuta a vypadá to, že dnešní souboj skončí nerozhodně.

90+2
    Sudí Taylor nastavuje čtyři minuty.
    90. Fabio BORINI - 2:2

90
    Sunderland právě vstřelil branku!
    Toto střídání domácím vyšlo! FABIO BORINI nic na pravé straně nevymýšlel, prostě napálil míč na branku soupeře a trefil se tak přesně, že je z toho vyrovnávací gól.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, domácí bleskově rozehrávají volný kop.

88
    Sunderland na polovině soupeře, Yedlin pálí z pravé strany, ale míč končí vedle branky.

87
    Zaha se ocitl na pravé straně v ofsajdu, míč získávají domácí.

86
    Pátý rohový kop rozehrál z pravé strany Mutch, ale Mannone si stahuje míč ze vzduchu.

85
    Zaha nyní svým pohybem dělá starosti obraně Sunderlandu, nakonec je z toho roh pro Crystal Palace, který tímto strhl statistiku rohů na svou stranu.

84
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Connor Wickham, přichází Emmanuel Adebayor.

83
    Hosté v pohodě drží své těsné vedení, domácím se nyní nedaří kombinace tak, jak by si představovali.

82
    Rychlonohý Zaha upaluje vpřed s míčem u nohy, dostal se na hranici pokutového území Sunderlandu, kde ale upadl a míč ztratil.

80
    Střídání v týmu Sunderland AFC: ze hřiště odchází Lee Cattermole, přichází Fabio Borini.

79
    Série faulů nyní kouskuje hru, což se projevuje negativně na její úrovni. Alespoň to vyhovuje hostům, kteří drží těsné vedení.

Martin Dvořák

Branky: 36. N'Doye (Defoe), 90. Borini (Yedlin) – 61. Wickham (Bolasie), 67. Wickham

Karty:   18. Rodwell (SUN) – 45+1. Dann (CRP)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 7:4. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 11:11.
    Sunderland AFC: Mannone – Yedlin, Koné, O'Shea (28. Kaboul), van Aanholt – Kirchhoff (64. Cattermole, 80. Borini) – N'Doye, M'Vila, Rodwell, Khazri – Defoe.
    Náhradníci: Pickford – Jones, Cattermole, Seb Larsson, Borini, Kaboul, Toivonen.

Crystal Palace FC: Hennessey – J. Ward, Dann, Delaney, Kelly – Cabaye (73. Ledley), Jedinak – Zaha, Mutch, Bolasie (77. Sako) – Wickham (84. Adebayor).
    Náhradníci: A. McCarthy – Mariappa, Ledley, Čung-Jong, Gayle, Adebayor, Sako.

Rozhodčí: Taylor – Bennett, Bryan