Washington – Toronto 3:2 (kon.) | Detroit – Chicago 2:5 (kon.) | Anaheim – Montreal 3:2 (1:0 po s.n.)
HC Kometa Brno
3:0 (0:0, 0:0, 3:0) Stav série: 1:0
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 03.03.2016, 15:00 • DRFG Arena • Play-off extraligy st. dorostu • Osmifinále

Je za námi utkání osmifinále play-off staršího dorostu, v němž domácí Kometa Brno porazila hostující Mladou Boleslav 3:0. O branky se ve třetí třetině postarali Radim Ferda, Martin Nečas a Roman Jeřábek. Zítra série pokračuje. Ode mne je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a někdy příště napočtenou. (18:07:19)

Kometa právě vstřelila branku!
    Nádherná branka domácích! Jakub Čejka poslal puk před modrou čáru na JAKUBA JEŘÁBKA, ten přejel modrou čáru a golfákem vymetl pavučinky v bráně hostí! Asistence: Jakub Čejka.

57:32
    Kometa drží kotouč v útočném pásmu a šance bruslařů na bodový zisk z dnešního utkání klesají.

56:30
    Za vzájemnou potyčku jsou na dvě minuty vyloučení Tomáš Mlynář (KOM) a František Uřídil (MBL) oba za hrubost

56:30
    Nečas dorážel puk do branky a poté byl nepříjemně sražen.

56:17
    Střelu Zábranského Krofta lapil.

56:09
    Gajarský vybojoval puk za brankou a zároveň i pásmo pro Kometu.

56:04
    Knap udělal pověstnou kličku na modré čáře a dostal se do ofsajdu.

55:46
    Jeřábek rozjíždí společně s Knapem útočnou akci.

55:18
    Kometa i přes vedení 2:0 pokračuje v tlaku.

54:28
    A je to o dvě branky! Domácí vytvořili tlak na branku, Mlynář vystřelil na branku, kde stál Matěj Novák a MARTIN NEČAS, druhý jmenovaný dokázal dostal kotouč za brankovou čáru a Kometa rázem vede o dvě branky. Asistence: Matěj Novák, Tomáš Mlynář.

54:20
    Kučera napřáhl od modré, ale Krofta byl připraven.

54:06
    Uřídil dostal puk před prázdnou branku, ale nedokázal jej poslat do branky!

Kryštof Severa

Branky a nahrávky: 47. Ferda (Zukal, Čejka), 55. Nečas (Novák, Mlynář), 59. Jeřábek (Čejka)

HC Kometa Brno: Dostál (Holík) – Petrla, Trnka "A", Zábranský, Kučera, Král, Jeřábek, Zukal – Novák, Havlát, Hasoň – Gajarský, Škvrně, Čejka – Mlynář "A", Knap, Krejčí – Frydrych, Nečas, Ferda "C" – Süss
    BK Mladá Boleslav: Krofta (Marek) – Petržílka, Uřídil, Jirásek, Linhart, Kalus "A", Chládek, Nepokoj, Mlčoch – Flynn, Musliu, Křížek – Straka, Havelka, Zahradník – Kalaš, Foerster, Outrata – Jindra "A", Daničišin "C", Dvořák

Rozhodčí: Přikryl – Lukš, Novák