Washington – Toronto 3:2 (kon.) | Detroit – Chicago 2:5 (kon.) | Anaheim – Montreal 3:2 (1:0 po s.n.)
Bílí Tygři Liberec
4:2 (1:0, 2:0, 1:2) Stav série: 1:0
Mountfield HK
Čtvrtek 03.03.2016, 16:00 • Svijanská Aréna • Play-off extraligy st. dorostu • Osmifinále

58:07
    Jakub Muška (HKM) si jede odsedět trest za krosček.

49:15
    Adam Velechovský(LBC) si odpykává trest za podražení.

43:01
    Vítek Turský (LIB) si odpykává trest za podražení.

38:00
    Dvořák poslal nádhernou střelu na libereckou branku. Puk se ale odrazil od pravé tyčky.

36:20
    Radim Šalda (HKM) krosčekem fauloval u pravého rohu branky jednoho z libereckých hráčů. To se nelíbilo Janu Eichlerovi (LBC), který jel spoluhráče bránit, čímž se strhla menší bitka. Radim Šalda (HKM) si odsedí dvakrát dvě minuty (krosček, hrubost). Jan Eichler také dvakrát dvě minuty (napadení, hrubost).

34:23
    Vítek Turský (LIB) si jede odpykat trest za sekání.

21:58
    Radim Šalda (HKM) míří na trestnou lavici za podražení libereckého hráče.

14:00
    Martin Štohanzl (HKM) vrazil na hrazení jednoho z libereckých hráčů, rozhodčí stál poblíž a celou situaci dobře viděl, proto se rozhodl pro udělení další dvouminutové přesilovky Tygrům.

11:46
    Bude se vylučovat, uvidíme první početní výhodu domácích. Na trestnou lavici směřuje Filip Jirásek (HKM) za podražení.

02:03
    Bude se poprvé vylučovat. Adam Velechovský (LIB) se provinil krosčekem ve vlastním obranném pásmu.

RR

Terezie Hozová

Branky a nahrávky: 6. Jeník (Průžek, Burda), 30. Nezbeda (Wiencek), 36. Průžek, 57. Turský (Nezbeda, Kačírek) – 50. Dvořák, 56. Matouš (Šalda, Hašek)

Bílí Tygři Liberec: Žajdlík (Kuhn) – Habermann, Bednář, Krejsa, Eichler, Turský, Korecký (C), Velechovský, Bálik – Šír J., Branský, Průžek, Juščák, Čermák, Wiencek, Jeník, Nezbeda, Jursa, Kačírek, Burda, Chrtek
    Mountfield HK: Vomáčka (Bartozel) – Muška, Gaspar, Pohl, Moník J., Kynčl, Šalda, Hroudný – Hašek, Matouš, Mašín, Matějíček, Pažourek, Havelec, Jirásek, Dvořák, Štohanzl, Moník F., Hejna, Maršík, Hidveghy

Rozhodčí: Horinek – Kajínek, Bosák