KAA Gent
1:1 (0:0)
Oud-Heverlee Leuven
Pátek 04.03.2016, 20:30Belgická Jupiler Pro League • 29. kolo

Zápas je u konce a končí remízou 1:1. Leuven vstoupil do utkání lépe, hned v 52. minutě šel po zásluze Trossarda do vedení. Hosté hráli lépe, ale Gent hru brzy vyrovnal. V 68. minutě se trefil střídající Boussoufa. V 84. minutě viděl červenou kartu Riou a Leuven se začal permanentně bránit. Domácí měli několik šancí, a v 95. minutě se dokonce Kums prosadil, ale byl mu odpískán ofsajd. Platný gól tedy Gent vstřelit nedokázal, a tak utkání skončilo remízou 1:1. Ode mě je to dneska všechno, loučím se s vámi a někdy zase na shledanou. (22:30:06)

90+7
    90+5. Kumsova branka není uznána kvůli ofsajdu

90+5
    Kums dopravil balón do sítě, ale zpětně byl odpískán ofsajd!

90+4
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Croizet, přichází Houdret.

90+4
    Foket mohl střílet, ale ve vzduchu netrefil balón.

90+3
    Trenér Gentu Vanhaezebrouck slovně vysvětluje své nespokojení se střídáním hostům trenéru Leuvenu.

90+2
    Střídání v týmu Oud-Heverlee Leuven: ze hřiště odchází Remacle, přichází Azevedo.
    89. Nebezpečná střela prosvištěla těsně mimo

89
    Lenaertse teď zachránila tyč!

88
    Gent rozehrával standartku, tvrdou střelu svým prvním zákrokem ve hře zlikvidoval Lenaerts!

88
    Boussoufa dostává žlutou kartu za řeči.

87
    Hosté musejí střídat, do brány jde Lenaerts, ze hřiště odchází Kostovski.
    84. Červená karta

84
    Gólman Riou dostal červenou kartu za souboj s Coulibalym!

83
    Miličevič centroval, Sels ale na balón dosáhl.

80
    Ngawa dostal žlutou kartu za faul na Simona.

78
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Matton, přichází Simon.

77
    Hosté rozehrávali přímý kop, Bostock přistrčil Trossardovi a ten pořádně vylekal Selse!