Šachtar – Anderlecht 3:1 (kon.) | Basilej – Sevilla 0:0 (kon.) | Dortmund – Tottenham 3:0 (kon.)
Fenerbahce – Braga 1:0 (kon.) | Liverpool – Manchester Utd. 2:0 (kon.) | Villarreal – Leverkusen 2:0 (kon.)
Ath. Bilbao – Valencia 1:0 (kon.) | Sparta – Lazio 1:1 (kon.)
FC Basilej
0:0 (0:0)
Sevilla FC
Čtvrtek 10.03.2016, 19:00 • St. Jakob-Park, Basilej • Evropská liga • Osmifinále

90+3
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Éver Banega, přichází Daniel Carriço.

90
    Střídání v týmu FC Basilej: ze hřiště odchází Wálter Samuel, přichází Daniel Høegh.

83
    I švýcarská Basilej provádí své druhé střídání v tomto zápase. Matías Delgado podal v dnešním zápase povedený výkon. Kouč Fischer posílá na jeho místo švédského záložníka Franssona.

73
    Unai Emery si přichystal druhé střídání v tomto zápase. Kevin Gameiro podal v dnešním zápase povedený výkon, nyní však ze hřiště odchází. Na jeho místo přichází vysoký Fernando Llorente!

64
    I španělský celek provádí své první střídání v tomto zápase. Kouč Unai Emery posílá ze hry Vitola, který dnes na pravém křídle neodehrál povedený zápas. Na jeho místo přichází rychlonohý Jevhen Konopljanka!

46
    Švýcarský bek Lang přece jen do druhého poločasu nenastoupil. Již na konci prvního poločasu měl nějaké zdravotní problémy, a na jeho místo posílá trenér Fischer Traorého!

Jan Havlovic

Branky:

Karty:   8. Samuel (BAS), 90. Steffen (BAS) – 37. Banega (SEV), 40. Cristóforo (SEV), 75. N'Zonzi (SEV), 85. Trémoulinas (SEV)   87. N'Zonzi (SEV)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 7:3. Rohy: 0:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 9:16.
    FC Basilej: Vaclík – Lang (46. Traoré), Suchý, Samuel (90. Høegh), Safari – Bjarnason, Xhaka, Zuffi, Steffen – Delgado (83. Fransson) – Janko.
    Náhradníci: Vailati – Traoré, P. Degen, Fransson, Høegh, Itten, Callà.

Sevilla FC: Soria – Coke, Rami, Kolodziejczak, Trémoulinas – N'Zonzi, Cristóforo – Vitolo (64. Konopljanka), Banega (90+3. Carriço), Krohn-Dehli – Gameiro (73. F. Llorente).
    Náhradníci: S. Rico – Carriço, Iborra, Muñoz, Konopljanka, F. Llorente, Mariano.

Rozhodčí: Anthony Taylor – Burt, Beswick (vš. Anglie)

Diváci: 22 403
    Čtvrtek 17.03.2016
    Sevilla - Basilej 3:0

Branky: 35. Rami (J. A. Reyes), 44. Gameiro (J. A. Reyes), 45. Gameiro

Karty:   7. Kolodziejczak (SEV) – 39. Steffen (BAS), 90+4. Embolo (BAS)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 14:14.