Montreal – Minnesota 1:4 (kon.) | Florida – Philadelphia 5:4 (2:0 po s.n.) | Winnipeg – Colorado 3:2 (kon.)
Ottawa – Toronto 4:0 (kon.) | Dallas – St. Louis 4:5 (po pr.) | Edmonton – Arizona 0:4 (kon.)
Vancouver – Nashville 4:2 (kon.) | San Jose – Washington 5:2 (kon.) | Los Angeles – New Jersey 1:2 (po pr.)
NY Rangers – Pittsburgh 3:5 (kon.) | Columbus – Tampa 0:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:3 (2:2, 0:0, 0:1)
HC VERVA Litvínov
Neděle 13.03.2016, 15:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Play-out extraligy • 3. kolo

57:11
    Ale pozor, šance pro Vervu! Gorčík (KVA) zpoza branky vyhodil kotouč rovnou do ochranné sítě a dostává dvouminutový trest za zdržování hry.

53:25
    Martin Rohan (KVA) se střetl s Hüblem, litvínovský hráč se dlouho dostával na nohy. Je z toho dvouminutové vyloučení za podražení.

47:59
    Ale pozor, domácí jdou dnes podruhé do tří! Jan Tomeček (KVA) obdržel dvě minuty za hákování.

46:51
    Lukáš Vrána (KVA) a Petr Chaloupka (LIT) se po střetu u mantinelu pustili do sebe, rozhodčí je včas oddělil. Oba dostávají dvou minutové tresty.

38:36
    Stejně jako v prvním utkání v prosinci, si Václav Skuhravý (KVA) připíše branku i trest. Nyní dostává dvě minuty za faul loktem.

35:20
    Radek Duda (LIT) hned po vhazování podrazil protihráče přímo před rozhodčím, obdržel tak dvě minuty.

31:58
    Petr Koblasa (KVA) před brankou složil k zemi Jurčíka a po zásluze dostává dvouminutová trest za hákování.

28:52
    Domácí jdou do tří! Radim Bičánek (KVA) poslal ostře na mantinel Lukeše, a dostává dvě minuty za hrubost.

28:18
    Jaroslav Kůs (KVA) obdržel od rozhodčích dvě minuty za hákování, domácím fanouškům se to ale vůbec nevidí, kontakt tam dle jejich názoru prakticky nebyl.

20:12
    Hned na úvod je tu přesilovka domácích! Petr Chaloupka (LIT) obdržel dvě minuty za podražení.

16:11
    Druhá přesilovka pro domácí! Filip Pavlík (LIT) dostává dvě minuty za držení hole.

13:33
    První přesilová hra pro domácí celek, Ondřej Jurčík (LIT) od rozhodčích obdržel dvě minuty za nedovolení bránění.

11:12
    Sebastian Gorčík (KVA) oslabuje svůj tým, obdržel dvě trestné minuty držení protihráče.

06:23
    První přesilová hra pro Litvínov. Jakub Svoboda (KVA) dostává dvě minuty za napadení.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 9. Huna (Koblasa), 14. Skuhravý (Bartek) – 5. Kubát (Gerhát), 7. Hübl, 59. Duda (Pavelka, Lukeš)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Bičánek "C", Tomeček, M. Rohan, Sičák "A", Baránek, Benák, Weinhold – Vachovec "A", Skuhravý, Huna – T. Rohan, Kůs, Bartek – Koblasa, Marosz, Svoboda – Gorčík, Vrána, V. Tomeček. Trenér: Karel Mlejnek
    HC VERVA Litvínov: Petrásek (Řehoř) – Kubát, Chaloupka, Pavelka, Pavlík, Frolo, Černý – Lukeš, Hübl "A", Gerhát – Hořava, Hanzl, Duda – Trávníček "C", Piroš "A", Martynek – Doležal, Válek, Jurčík. Trenér: Radim Rulík

Rozhodčí: Pavlovič, Pešina – Pešek, Jelínek