NY Islanders – Florida 3:2 (kon.) | Chicago – Los Angeles 0:5 (kon.) | Calgary – St. Louis 7:4 (kon.)
Edmonton – Nashville 2:3 (kon.) | Vancouver – Winnipeg 2:5 (kon.) | Anaheim – New Jersey 7:1 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
1:5 (0:1, 0:2, 1:2) Stav série: 0:2
HC Slavia Praha
Úterý 15.03.2016, 17:30 • Budvar aréna • Play-off Chance ligy • Semifinále

45:26
    Jakub Suchánek (CEB) – 2 minuty za vysokou hůl. Domácí se opět diví, takový nevinný zákrok a domácí bek jde ven. Slavia bude hrát 17 vteřin pět na tři.

43:43
    Petr Kolmann (CEB) – 2 minuty za nedovolené bránění. Kolmann chvilku před tím připravil šanci pro Švihálka, záhy jej rozhodčí vyloučili za takový lehký faulík.

31:07
    Ján Mucha (CEB) – 2 minuty za nedovolené bránění. Efektivní Pražané budou mít možnost přidat čtvrtý zásah.

23:18
    Ladislav Marek (CEB) – 2 minuty za nedovolené bránění. Poměrně přísné vyloučení nabízí hostům první početní výhodu.

19:10
    Zdeněk Bahenský (SLA) – 2 minuty za sekání. Motor tak bude hrát celé dvě minuty pět na tři!

17:11
    Henri Tuominen (SLA) – trest ve hře za úder do hlavy a krku. Motor hraje pětiminutovou přesilovku.

06:33
    Žiga Pavlin (SLA) – 2 minuty za vysokou hůl. Slávistický obránce zasáhl před brankou Straku do obličeje a Motor bude hrát 27 vteřin pět na tři!

05:00
    Nathan Robinson (SLA) – 2 minuty za hákování. Domácí mají k dispozici první přesilovku.

Pavel Kortus ml.

Branky a nahrávky: 54. Panáček (Vráblík) – 6. Jiránek (Knot), 25. Hraško (Robinson, M. Hruška), 30. Robinson (Pavlin, Markovič), 51. Čermák (Šafránek, Jiránek), 51. D. Hruška (M. Hruška)

Banes Motor České Budějovice: Bláha (Spáčil) – Mucha, Suchánek, Kolmann, Zíb, Bohunický, Vráblík – Chovan, Straka, Babka – Marek, Mikyska, Švihálek – Točík, Prokeš, Panáček – Žálčík, Guman, Žovinec.
    HC Slavia Praha: Hylák (Král) – Krstev, Knot, M. Hruška, Pavlin, Hraško, Kolařík – Mikulík, Šafránek, D. Hruška – Robinson, Vas, Markovič – Jiránek, Tuominen, Čermák – Bahenský, Kašpařík, Ondráček.

Rozhodčí: Svoboda, Zubzanda – Gerát, Malý