Ottawa – Montreal 5:0 (kon.) | Florida – Detroit 3:5 (kon.) | Columbus – New Jersey 6:3 (kon.)
Toronto – Buffalo 4:1 (kon.) | Dallas – NY Islanders 3:0 (kon.) | Arizona – Tampa 0:2 (kon.)
Vancouver – St. Louis 0:3 (kon.) | Los Angeles – Boston 2:1 (kon.) | Winnipeg – Anaheim 2:3 (po pr.)
New Jersey – Columbus 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Washington 6:2 (kon.)
Berani Zlín
2:3 (1:1, 1:2, 0:0) Stav série: 1:2
HC Sparta Praha
Neděle 20.03.2016, 17:00 • ZS Luďka Čajky • Generali play off Tipsport extraligy • Čtvrtfinále

50:46
    Michal Čajkovský (SPA) 2 minuty zdržování hry. Obránce Sparty je potrestán za sevření puku.

41:34
    Michal Barinka (SPA) 2 minuty za podražení.

37:29
    Přesilová hra pro Spartu. Martin Matějíček (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění.

30:06
    Jiří Ondráček (ZLN) 2 minuty za faul kolenem.

26:59
    Lukáš Pech (SPA) 2 minuty nesportovní chování.

21:58
    Zlín má po přesilovce. Robert Říčka (ZLN) 2 minuty nedovolené bránění.

21:56
    Robert Sabolič (SPA) 2 minuty podražení. Zlín začal druhou část aktivně a opět bude hrát přesilovou hru.

17:15
    Sparta si cestu za výhrou komplikuje zbytečnými vyloučeními. Za podražení si odpyká dvouminutový trest Curtis Hamilton. Minutu a deset vteřin bude trvat přesilovka Zlína pět na tři.

16:25
    Zlín bude hrát minutu a pět vteřin přesilovou hru pět na tři. Za katr míří Vladimír Eminger (SPA) 2 minuty za vražení.

15:30
    Michal Čajkovský (SPA) si počkal na mantinelu na domácího útočníka, kterého poslal k ledu. Zlín bude hrát další přesilovou hru.

6:07
    Přesilová hra také pro Spartu. Oldřich Horák (ZLN) 2 minuty za podražení.

5:01
    Michal Čajkovský (SPA) 2 minuty za hrubost. Zlín má první šanci, jak se dostat do vedení v této přesilové hře.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 6. Marušák (Čachotský, Vlach), 23. Holík (Žižka) – 8. Přibyl (Čajkovský, Polášek), 32. Forman (Kumstát), 36. Přibyl (Netík)

Berani Zlín: Kašík (Horčička) – Kotvan, Marušák, Žižka, Matějíček, Řezníček, Horák – Říčka, Holík, Bukarts – Kubiš, Vlach, Okál – Čech, Šťastný, Čachotský – Maruna, Fořt, Ondráček.
    HC Sparta Praha: Pöpperle (Taylor) – Polášek, Eminger, Barinka, Čajkovský, Mikuš, Piskáček, Kalina, Hrbas – Dragoun, Hlinka, Přibyl – Sabolič, Hamilton, Netík – Kumstát, Pech, Forman – Hlaváč, Černoch, Kudrna.

Rozhodčí: Hribik, Úlehla – Barvíř, Blümel