Buffalo – Montreal 2:3 (po pr.) | Chicago – Philadelphia 2:3 (kon.) | Edmonton – St. Louis 6:4 (kon.)
Vancouver – Colorado 1:3 (kon.) | Calgary – Winnipeg 4:1 (kon.) | Anaheim – NY Rangers 1:2 (kon.)
HC Sparta Praha
0:4 (0:0, 0:3, 0:1) Stav série: 1:1
Berani Zlín
Čtvrtek 17.03.2016, 18:20 • O2 arena • Generali play off Tipsport extraligy • Čtvrtfinále
    Kašík pomohl Zlínu nulou k prvnímu vítězství a série je srovnána

Zlín tedy ve druhém zápase jasně převýšil Spartu a do domácích odvet vstupuje za vyrovnaného stavu 1:1. To je pro dnešek vše, díky za pozornost.

Nejlepší hráči utkání:

Sabolič (SPA)
    Holík (ZLN) (20:47:15)

59:50
    Zápas se dohrává za brankou Sparty... Naprosto bez emocí.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a zde v O2 areně se již nic zásadního nestane... Utkání se dohrává.

56:46
    Ve středním pásmu došlo ke srážce dvou hráčů, vylučovat se nebude ani na jedné straně.

55:03
    Zlín se již nikam nehnal a v pohodě nechal ubíhat čas. Domácí jsou kompletní.

53:03
    Rozhodčí viděl další faul Sparty. Forman dostává dvě minuty za hrubost a už ani neprotestuje a rezignovaně odjíždí na trestnou lavici.

53:00
    Rozklížené obraně Sparty ujel Holík ale svojí ranou trefil jen Pöpperleho.

51:14
    Spartě už očividně nezbývá sil, do útočného pásma nedokáže ani nakouknout a zcela objektivně je třeba říct, že dnes je soupeř nad její síly.

50:23
    Akci dva na jednoho zakončil střelou těsně vedle Filip Čech.

50:13
    Hosté si berou oddechový čas.
    49:24 Zdeněk OKÁL - 0:4

49:24
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlín několikerou přesilovku v řadě využívá. Z levé strany napřáhl ZDENĚK OKÁL a Pöpperle vůbec nestihl zareagovat. Asistence: Tomáš Žižka a Martin Matějíček.

47:48
    A na tresntou lavici půjde znovu sparťan. Ačkoli rozhodčí celý zápas hru celkem pouštěl, nyní je tomu jinak. Dvě minuty pro Čajkovského za krosček.

47:27
    Mikuš teď prokázal důraz na brankovišti a po střele od modré vyčistil prostor před gólmanem.

46:20
    Jeden ze soubojů teď rozhodčí posoudili jako faul. A kostka nad ledem jasně ukázala, že chybně. Dvě minuty za držení pro Pöpperleho. Není zcela jasné, jak se brankář s holí a lapačkou dopustil tohoto faulu.

45:01
    Hosté se po delší době objevili před Pöpperlem a hned si vynutili faul. Švrček dostává dvě minuty za sekání.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 28. Bukarts (Žižka, Holík), 34. Říčka (Bukarts, Holík), 35. Čachotský (Čech), 50. Okál (Žižka, Matějíček)

HC Sparta Praha: Taylor (od 35. Pöpperle) – Eminger, Polášek, Čajkovský, Švrček, Hrbas, Mikuš, Kalina – Přibyl, Hlinka (C), Buchtele – Hamilton, Cingel, Sabolič – Forman, Pech, Kumstát (A) – Netík (A), Dragoun, Hlaváč – Černoch.
    Berani Zlín: Kašík – Kotvan, Marušák (A), Žižka (A), Matějíček, Řezníček, Horák – Bukarts, Holík, Říčka – Okál, Vlach, Veselý (C) – Čachotský, Šťastný, Čech – Ondráček, Fořt, Maruna.

Rozhodčí: Hrubý, Šír – Frodl, Zavřel