NHL
New Jersey – Columbus 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Washington 6:2 (kon.) | Montreal – Calgary 1:4 (kon.)
Chicago – Minnesota 2:3 (0:1 po s.n.) | Edmonton – Colorado 2:3 (kon.) | San Jose – Arizona 3:0 (kon.)
HC Dukla Jihlava
7:2 (4:0, 2:1, 1:1) Stav série: 4:1
HC Slovan Ústí nad Labem
Pondělí 21.03.2016, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Play-off Chance ligy • Semifinále

59:10
    Ústí si zahraje ještě přesilvou hru. Marek Melenovský si jede odsedět dvě minuty za hákování.

51:48
    Přesilová hra pro Duklu. Na levém kruhu ve vlastním obranném pásmu totiž Ondřej Holomek podrazil Lukáše Anděla a už míří na trestnou lavici.

Na vyloučení: 5-7.

47:01
    Richard Diviš na vlastní modré zahákoval soupeře a nabízí tak Slovanu možnost opět lehce zkorigovat nepříznivý stav.

Na vyloučení: 5-6.

29:28
    A právě v těchto místech se Tomáš Harkabus dopustil krosčeku. Dukla si tak zahraje znovu v oslabení, ve kterém dnes dvakrát skóroval Josef Skořepa.

Na vyloučení: 4-6.

21:20
    Tohle nebyl od kapitána Martina Vágnera příliš hezký zákrok, hodně tvrdě nyní přišpendlil Tomáše Harkabuse na hrazení a jeden z nejproduktivnějších hráčů Dukly v play-off je hodně otřesený. Hostující kapitán jde ven za dvě minuty za vražení na hrazení.

Na vyloučení: 3-6.

19:16
    Hosté působí hodně odevzdaným dojmem. Za brankou totiž při souboji o puk podrazil David Tůma soupeře a Jihlava bude mít výhodu přesilovky pět na tři.

Na vyloučení: 3-5.

18:49
    Síly na ledě se na okamžik srovnají, neboť je Lukáš Chalupa vyloučen za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 3-4.

17:05
    Hosté si zahrají přesilovou hru, Miha Štebih odchází na trestnou lavici za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 3-3.

14:23
    Martinu Vágnerovi se dnes zatím příliš nedaří. Hostující kapitán nejprve měl podíl na druhém gólu Dukly, když pustil do úniku Josefa Skořepu, nyní zahákoval Harkabuse a jde na dvě minuty ven.

Na vyloučení: 2-3.

10:03
    Další šance pro hosty. Mimo záběr mého zorného úhlu sekl Michal Důras soupeře, takže v pěti domácí příliš dlouho nezůstali. Druhá přesilovka v krátkém sledu pro Slovan.

Na vyloučení: 2-2.

07:43
    Tenkrát hezky našel z pravého kruhu před brankou Melku, jenž byl na poslední chvíli seknut Alexanderem Grebenyukem. Ruský bek tak utnul šanci zkušeného forvarda a přesilovku si zahraje také Slovan.

Na vyloučení: 1-2.

05:03
    Jiří Kuchler byl příliš aktivní při napadání a na pravém kruhu v obranném pásmu Dukly si pomohl lehkým háčkem. Jde proto ven a domácí si zahrají druhou přesilovku.

Na vyloučení: 0-2.

01:30
    Jihlava bude mít navíc možnost přesilové hry. U mantinelu poblíž levého kruhu před brankou Soukupa podrazil Jan Křivohlávek soupeře a jde ven.

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 1. Beránek (Štebih, Harkabus), 9. Skořepa, 17. Mrňa (Anděl, Březina), 18. Skořepa, 28. Březina (Mrňa), 33. Anděl (Březina, Parýzek), 53. Beránek (Seman, Harkabus) – 35. Roubík (Kloz), 55. Roubík (Holomek, Pohl)

HC Dukla Jihlava: Škarek (Honzík) – Dobrovolný, Kaláb, Šafář, Štebih, Grebenyuk, Parýzek, Bilčík – Jergl, Skořepa, Důras – Harkabus, Seman, Beránek – Diviš, Melenovský, Kolář – Mrňa, Anděl, Březina. Trenér: Petr Vlk
    HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (21. Volke) – Holomek, Pohl, Vágner, Brož, Chalupa, Smetana, Macek, Hes – Kloz, Roubík, Tůma – Kuchler, Melka, Tenkrát – Gengel, Merta, Křivohlávek – Čurda, Navarra. Trenéři: Tomáš Mareš, Miroslav Mach

Rozhodčí: Kubičík, Trombík – Měkýš, Reich