Montreal – NY Rangers 2:5 (kon.) | Ottawa – Anaheim 3:4 (po pr.) | Tampa – Florida 2:5 (kon.)
Washington – St. Louis 0:4 (kon.) | Carolina – NY Islanders 3:4 (po pr.) | Toronto – Boston 1:3 (kon.)
Nashville – Columbus 5:1 (kon.) | Calgary – Chicago 1:4 (kon.) | Arizona – Philadelphia 2:1 (kon.)
Los Angeles – Edmonton 6:4 (kon.) | Carolina – New Jersey 3:2 (kon.)
Ottawa Senators
3:4 (1:0, 2:0, 0:3 - 0:1)
Anaheim Ducks
Neděle 27.03.2016, 00:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

To už je z mé strany vše. Napočtenou! (04:03:50)
    Hokejisté Anaheimu dnes předvedli fantastický obrat.

1. Rickard Rakell (ANA) 1+1
    2. Corey Perry (ANA) 0+1
    3. Chris Neil (OTT) 1+0

Hokejisté Anaheimu prohrávali po dvou třetinách na ledě ottawských Senátorů už 3:0, ale ve třetí části dokázali toto manko vymazat a v prodloužení pak velký obrat dokonali! Vítězný gól vstřelil Rickard Rakell, jenž potrestal čtyřminutové vyloučení Bobbyho Ryana.

Střely na branku v prodloužení – 3:4, celkem – 32:39.

62:38 Rickard RAKELL - 3:4

62:38
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Nyní se už RICKARD RAKELL nemýlil! Ryan Getzlaf mu nahrál mezi kruhy a Rakell prostřelil Andersona, který měl zakrytý výhled. Ducks tak dokonávají skvělý obrat! Asistence: Ryan Getzlaf a Cam Fowler.

62:09
    Po Getzafově střele dorážel Rickard Rakell. Švédský útočník ani nadvakrát nepřekonal Andersona!

61:40
    Vzápětí však Bobby Ryan zasáhl holí do obličeje Theodora a způsobil mu krvavé zranění. 2+2 minuty pro domácího hokejistu. To znamená, že Ducks mají až do konce prodloužení k dispozici přesilovou hru!

61:34
    Bobby Ryan si na pravém křídle krásně obhodil protihráče, ale nedokázal překonat Frederika Andersena, jenž hosty udržel ve hře!

61:16
    Domácí v postavení mimo hru.

61:05
    Lindholm hledal prudkou přihrávkou Cogliana. Ten nezpracoval.

60:38
    Po střele Hoffmana Andersen přerušil hru.

60:12
    Erik Karlsson mohl hned rozhodnout. Jeho střela těsně minula hostující klec.

60:01

Anaheim dokázal ve střetí třetině senzačně vymazat tříbrankovou ztrátu a zásahem Hampuse Lindholma v čase 59:02 hosté poslali zápas do prodloužení!

Střely na branku ve 3. třetině – 7:13, celkem – 29:35.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:02 Hampus LINDHOLM - 3:3

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 20. Hoffman (Ryan, Zibanejad), 21. Karlsson (Pageau, Smith), 37. Neil (Paul) – 46. Getzlaf (McGinn), 52. Silfverberg (Fowler, Horcoff), 60. Lindholm (Perry, Rakell), 63. Rakell (Getzlaf, Fowler)

Ottawa Senators: Anderson (Hammond) – Karlsson (C), Claesson, Ceci, Methot, Wideman, Kostka – Stone (A), Pageau, Smith – Chiasson, Zibanejad, Hoffman – Ryan (A), Paul, Dzingel – Neil, Lazar, Puempel. Trenér: Dave Cameron
    Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Holzer, Fowler (A), Manson, Lindholm, Stoner, Theodore – Pirri, Getzlaf (C), Stewart – Perry (A), Rakell, McGinn – Silfverberg, Horcoff, Cogliano – Garbutt, Thompson, Ritchie. Trenér: Bruce Boudreau

Rozhodčí: O'Rourke, Pochmara – Cherrey, Sericolo

Diváci: 18162