Ukrajina – Wales 1:0 (kon.) | Sev. Irsko – Slovinsko 1:0 (kon.)
1:0 (1:0)
Wales
Pondělí 28.03.2016, 20:00 • Olimpijskyj, Kyjev • Reprezentační zápasy
    Fotbalisté Walesu poděkovali svým fanouškům za podporu.

Skončilo přípravné utkání v Kyjevě, kde domácí Ukrajina porazila nejtěsnějším možným rozdílem Wales 1:0. O jedinou branku se postaral v 28 minutě Yarmolenko. I v druhém poločase jsme viděli vyrovnaný boj, ke konci zápasu převzal Wales aktivitu, ale přes dobře organizovanou obranu soupeře se nedokázal dostat a vyrovnávající branku tak hosté nevstřelili. Ukrajina i druhý přípravný zápas v tomto týdnu zvládla výsledkem 1:0 a může být spokojena. (21:54:01)

90+4

90+3
    Míč u Pyatova a to vypadá pro domácí velmi dobře.

90+3
    Yarmolenko nestihl míč ve hře a nabízí poslední akci hostujícímu týmu.
    90+2. Ashley Richards (WAL) mohl v nastavení vyrovnat.

90+2
    Richards z pravé strany nebezpečně vystřelil, jeho rána na přední tyč Pyatova skoro překvapila! Z rohového kopu se k hlavičce dostal Davies, Pyatov se ale natáhl a i tuto ránu ukryl ve svých rukavicích.

90+1
    Allen u středového kruhu faulovaný, jeho tým je opět u míče.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 3 minuty.

90
    Wales se dostal k míči a rychle postupoval k brance soupeře, dlouhý míč do šestnáctky nepřinesl nic nebezpečného, neboť Vokes se ocitl v ofsajdu.

89
    Po delší době se na polovinu soupeře dostali i domácí, krátkými přihrávkami nepouští Wales do hry.

88
    Vokes si naběhl na míč, který mířil na přední tyč, hlavičkou ale těsně minul pravou tyč domácí branky.

87
    Wales opět nastěhovaný u šestnáctky soupeře.

86
    Domácí obrana opět úspěšná.

85
    Bradshaw faulovaný na pravé straně hřiště, Allen si staví míč a bude ho posílat do vápna.

83
    Richards s Allenem vymýšleli akci na pravé straně, domácí hráči se ale ubránili.

82
    Wales stále usazený na polovině soupeře, domácí se osvobozují pouze odkopem na polovinu hřiště.

81
    Richards z pravé strany nacentroval pouze do území, kde se pohybovali domácí hráči.