Řecko – Izrael 0:1 (kon.) | Belgie – Černá Hora 1:2 (kon.) | Slovinsko – Irsko 3:1 (kon.)
Chorvatsko – Estonsko 2:1 (kon.) | Albánie – Maďarsko 2:1 (kon.) | Francie – S. Makedonie 1:1 (kon.)
Chorvatsko
2:1 (2:0)
Estonsko
Pondělí 28.03.2016, 18:00 • ŠRC Zaprešić • Kvalifikace ME U21 • Skupina 6

To je ode mě pro dnešek vše, na shledanou u dalšího online přenosu. (19:52:38)

Chorvati nakonec udrželi hubené vedení a porážejí doma Estonsko 2:1. Chorvatsko si tříbodový zisk zajistilo v prvním poločase, v němž si vytvořilo rozhodující dvougólový náskok, který dokázali Estonci ve druhém poločase už jen snížit. Chorvatsko tedy zůstává v čele kvalifikační skupiny a má solidně rozjetou cestu za postupem na ME do 21 let.

90+3

90+3
    Estonci jsou u balónu, ale na vyrovnání jim zbývá méně než minuta.

90+1
    Domácí Marko Kolar vidí brzy po svém příchodu na hřiště první žlutou kartu celého zápasu.

90
    Rozhodčí Dimitrios Massias nastavuje tři minuty nad rámec normální hrací doby.

89
    Chorvatsko drží balón daleko od svojí brány a závěr zápasu se nezadržitelně blíží.

89
    Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Stipe Perica, přichází Marko Kolar.

87
    Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Frank Liivak, přichází Kevin Kauber.

86
    Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Pavel Marin, přichází Erik Listmann.

82
    Liivak se dostal do střelecké pozice a prověřil Livakoviče, který si připisuje svůj první úspěšný zákrok v tomto zápase.

81
    Roh rozehrál Čorič, jehož centr odvrátila estonská obrana a Chorvati se musí rychle vracet, protože nyní čelí rychlému protiútoku.

80
    Rogova střela byla sražena na rohový kop.

78
    Chorvatům se nyní rovněž standardní situace příliš nepovedla a míč má ve své moci Vaikla, který bude odkopávat.

76
    Po faulu na Salisteho zahrávali hosté přímý kop, ale centr nenašel nikoho z Estonců. Dopředu jdou naopak domácí.

73
    Estonci se poté dostali rychle až na dostřel domácí brány, čehož se snažil využít Ainsalu, který ale posílá balón vedle.

72
    Rogova rána už sice na bránu mířila, ale Vaikla byl na správném místě a míč nepustil za svá záda.

70
    Krovinovičova střela míjí bránu. Chorvati mají optickou převahu, ale pojišťovací gól se jim stále nedaří vsítit.

67
    Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Robert Kirss, přichází Andre Järva.

Martin Švejkar

Branky: 5. Pavičič, 41. Perica – 53. Kirss

Karty:   90+1. Kolar (CRO)

Chorvatsko: Livakovič – Jedvaj (37. Bartolec), Caleta-Car, Perič, Milič (46. Fiolič)– Krovinovič, Pavičič, Čorič – Rog, Perica (89. Kolar), Tudor.
    Náhradníci: Pošavec, Bartolec, Bockaj, Brlek, Capan Kolar, Fiolic.

Estonsko: Vaikla – Ojamaa, Vihmann, Kuusk, Aloe – Ainsalu, Kokla, Saliste – Marin (86. Listmann), Kirss (67. Järva), Liivak (87. Kauber).
    Náhradníci: Aland, Avilov, Järva, Kauber, Listmann, Magi, Paju.

Rozhodčí: Dimitrios Massias – Charlambos Georgiou, Athinodoros Ioannou (všichni Kypr)