Estonsko – Srbsko 0:1 (kon.) | S. Makedonie – Bulharsko 0:2 (kon.) | Řecko – Island 2:3 (kon.)
Norsko – Finsko 2:0 (kon.) | Švýcarsko – Bosna 0:2 (kon.) | Švédsko – Česko 1:1 (kon.)
Rakousko – Turecko 1:2 (kon.) | Německo – Itálie 4:1 (kon.) | Irsko – Slovensko 2:2 (kon.)
Belgie – Portugalsko 1:2 (kon.) | Anglie – Nizozemsko 1:2 (kon.) | Francie – Rusko 4:2 (kon.)
Skotsko – Dánsko 1:0 (kon.)
Severní Makedonie
0:2 (0:0)
Bulharsko
Úterý 29.03.2016, 19:00 • Nacionalna Arena Filip II Makedonski, Skopje • Reprezentační zápasy

90+4
    Konec zápasu. (20:52:50)

90+3
    Hosté drží své vedení a nikam se netlačí, což je pochopitelné.

90+1
    Rozhodčí přidal čtyři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
    89. TONEV - 0:2

89
    Bulharsko právě vstřelilo branku!
    A je hotovo, protože po rychlé kombinaci jdou hosté do vedení o dvě branky. Na konci parádní kombinace byl ALEKSANDAR TONEV, který uklidil míč do prázdné branky.

87
    Obraz hry je stále stejný. Domácí se tlačí dopředu a hosté se brání, ale úspěšně a kráčí tak za vítězstvím.

85
    Tričkovski se dostal ve vápně k míči, ale hradbu těl nepropálil a nic z toho tedy nebylo.

83
    Žlutou kartu dostává Dyakov (Bulharsko).

81
    Je před námi posledních deset minutek. U míče jsou domácí, kteří kombinují na polovině Bulharska.

79
    Ani z tohoto rohu nic nebylo a stav se tedy nemění. Bulharsko stále vede o jednu branku.

78
    Rohový kop pro Bulharsko.

76
    I tentokrát se hosté ubránili a jsou u míče. Nikam samozřejmě nepospíchají, což je zcela pochopitelné.

74
    Domácí bojují, tlačí se dopředu, ale zatím se jim v útočné fázi nedaří něco kloudného vymyslet.

72
    Žlutou kartu dostává Chochev (Bulharsko).

71
    Žlutou kartu dostává Ibraimi (Makedonie).

70
    Makedonie má posledních dvacet minutek na to, aby s nepříznivým stavem něco udělala. Na nějaký obrat to zatím ale nevypadá.