Bulharsko – Slovensko 0:3 (kon.)
Bulharsko
0:3 (0:1)
Slovensko
sk Úterý 29.03.2016, 18:00 • Ratingen (GER) • Kvalifikace mistrovství Evropy do 17 let

Druhý polčas začal lepšie pre Slovákov, keď v 48. minúte zvýšil na 2:0 Brenkus. Bulhari si nedokázali vypracovať šancu a naši mierili za prvou výhrou v skupine. Tú skompletizoval v úplnom závere Vician.

Ďakujem za pozornosť. (19:40:20)

80+3

80+3
    Slovensko dalo gól!

Mladí Slováci pečatia svoju výhru tretím gólom v Šejtanovej sieti! MARTIN VICIAN uzatvára na konečných 3:0!

80+1
    Slovensko dostáva ďalšiu príležitosť v podobe rohového kopu.

80
    Gerebenitsova strela minula priestor brány.

79
    Po Brenkusovom centri od rohovej zástavky sme nezaznamenali nič vážne.

78
    Po dobrej slovenskej príležitosti bude nasledovať roh.

77
    Kostadinov nedokázal zastaviť Špiriaka čistým spôsobom.

75
    Na druhej strane bol odmávaný ofsajd, v ktorom sa nachádzal Mitrev.

75
    Vzápätí pálil podobne Lévai. Do konca riadneho hracieho času ostáva už len päť minút.

74
    Michal Tomič nedokázal trafiť bránu a nasleduje odkop v podaní Šejtanova.

73
    Vladimír Majdan prichádza na trávnik ako posledný z našej strany. Opačným smerom putuje Adrián Slávik.

72
    Slovensko kopalo ďalší roh, no Brenkusov center nedokázal priniesť nič zaujímavé.

70
    Na druhej strane minul cieľ svojej strely Roland Gerebenits.

70
    Angel Angelov Petráša svojou strelou neprekvapil a slovenský gólman si drží čisté konto.

69
    Martin Vician dostal žltú odmenu po tom, čo nedovoleným spôsobom zastavil Mitkova.

68
    Strelec prvého gólu Ladislav Almási už sedí na striedačke. Daniel Valach je čerstvým mužom v slovenských radoch.