Heracles – Utrecht 1:1 (kon.) | Graafschap – Cambuur 2:2 (kon.) | Alkmaar – Eindhoven 2:4 (kon.)
Feyenoord – Excelsior 3:0 (kon.) | Willem II – Twente 2:3 (kon.)
Feyenoord Rotterdam
3:0 (2:0)
SBV Excelsior
Sobota 02.04.2016, 20:45 • Stadion Feijenoord (Rotterdam) • Nizozemská Eredivisie • 29. kolo

Je konec! Feyenoord Rotterdam potvrzuje roli favorita a poráží SBV Excelsior 3:0! Vítězství domácího celku se zrodilo ve 21. minutě, kdy skóre zápasu otevřel Dirk Kuijt. O pár minut později navýšil na 2:0 Elia a na závěrečných 3:0 upravil Dirk Kuijt. (22:38:22)
    Feyenoord porazil na svém stadionu Excelsior 3:0

90+3

90+3
    Krásná akce na závěr zápasu nekončí brankou! Nelon utekl po levé straně hřiště a došel až k brance Muyterse, kde nedokázal zamířit mezi tři tyče a kulatý nesmysl tak skončil vedle branky Excelsioru.

90+2
    Domácí měli k dispozici rohový kop, který nedokázali perfektně využít a míč tak skončil v rukavicích Muyterse.

90+1
    Nakonec sudí Liesveld nastavuje navíc tři minuty.

89
    Máme tady poslední minutu řádné hrací doby. Sudí Liesveld nebude mít mít zřejmě moc důvodů, aby prodlužoval trápení hostujícího celku o další minuty.

88
    Centrovaný balon musel Vermeer vyboxovat mimo pokutové území.

88
    Hosté budou mít k dispozici svůj první rohový kop po špatném odkopu van Beeka.

86
    Domácí jsou v závěru zápasu aktivní a pokoušejí se vstřelit čtvrtou branku.

85
    Na druhé straně po krásné narážečce vypálil Vilhena, který jen o malý kousíček nenasměroval míč mezi tři tyče Muytersovy branky.

84
    Další útok Excelsioru už nebyl tak vážný a Vermeer bez problémů ukryl míč do svých rukavic.

83
    Hosté poprvé za zápas vystřelili na branku Vermeera. Do střeleckého zakončení se dostal Kuwas, který těsně poslal míč vedle Vermeerovy branky. Domácí brankář okamžitě vyběhl spražit své spoluhráče, kteří už nejsou tolik aktivní a dávají soupeři šanci na snížení.

82
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Dirk Kuijt, přichází Anass Achahbar.

80
    Domácí zahrávali dva rohové kopy v rychlém sledu po sobě. Přesto ani z jednoho kopu nedokázali vytěžit nic velkého a skóre se tak nemění.

79
    Basaçikoglu vypálil z hranice pokutového území a Muyters musel předvést reflexivní zákrok, aby míč vytěsnil mimo tři tyče. Následovat bude rohový kop Feyenoordu.