Dánsko – Česko 2:3 (kon.) | Skotsko – Švýcarsko 1:1 (kon.)
Skotsko
1:1 (0:0)
Švýcarsko
Sobota 02.04.2016, 15:30 • Širuch, Staré Město • Kvalifikace mistrovství Evropy do 17 let • Skupina 1

Z dnešního utkání je to tedy vše, díky za pozornost a přeji krásný zbytek dne. (17:14:12)

Je po zápase, který se nakonec v samém závěru ukázal jako velmi útočný. Dva góly nakonec přinesly bod pro každý tým, což se zdá spravedlivé. i když Švýcaři předvedli několik velmi dobrých akcí a dostali se do více šancí. Skotsko na druhé straně zvládlo závěrečný nápor soupeře, který se snažil o zisk tří bodů.

80+3

80+3
    Ještě jedenz zásah McAdamse, který vychytal další střelecký pokus Bajramiho!

80+2
    Švýcaři mohli dokonat obrat ve skóre, ale skvělou příležitost spálil Kameraj, který byl zablokován. Z druhé vlny se ještě ke střele dostal Bajrami, ale McAdams inkasovaný gól nepřipustil.

80+1
    Útočnou akci Skotska, už v nastaveném čase, zastavil ofsajd Burta.

80
    Další žlutá karta pro švýcarské mužstvo. Hajrizi je potrestaným.

79
    Herter se na druhé straně trávníku tlačil do zakončení, ale byl zablokován.

78
    Burt se mohl stát hrdinou okamžiku, ale Hunn předvedl další zákrok ze svého repertoáru.

78
    Švýcar Herter po faulu na McAllistera uviděl od rozhodčího žlutý kartonek.

77
    Útok střídá útok – o několik desítek metrů dál se ke střele dostal Sejdija. Jeho pokus však byl nepřesný.

76
    Střelec úvodního gólu, Aitchison, se dostal do dobré šance, jenže jeho střelu dokázal brankář Hunn vychytat! Důležitý zákrok švýcarského gólmana.

74
    Vyrovnávací gól nalil do švýcarských těl novou energii, do dobré šance se dostal Kameraj, ale nakonec je z toho jen střela vedle brány!

73
    Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Cagras, přichází Sejdija.

72
    Švýcarsko právě vstřelilo branku!
    Máme vyrovnáno! Spoludíl viny na tom má skotský fotbalista Meredith, který fauloval Kameraje a nabídl soupeři přímý volný kop, ke kterému se postavil NEDIM BAJRAMI, jenž se postaral o vyrovnávací trefu!

70
    Konečně se švýcarským fotbalistům podařila kloudnější akce ve druhé půli, bohužel však Cagrasův pokus byl zblokován obranou. Dočkáme se závěrečného náporu Švýcarů, kteří byli velmi aktivní v první půli?

68
    Rudden má pro dnešek na hrotu odpracováno. Místo něho si zahraje v posledních zhruba 12 minutách McLennan.