Vltavín – Union 2013 0:0 (zruš.) | Tachov – Chrudim 0:3 (kon.) | Králův Dvůr – Čáslav 3:1 (kon.)
FK Tachov
0:3 (0:0)
MFK Chrudim
Sobota 02.04.2016, 10:30 • FK Tachov • Česká fotbalová liga • 23. kolo

Tachov se po vyrovnaném poločase rozhodl pokračovat v otevřené partii, což se mu nakonec stalo osudným, když se po dvou bleskově a krásně sehraných protiútocích prosadil Ondřej Kesner, mezi jehož dvě branky se vešla trefa v podání Petra Rybičky. Fotbalisté Tachova neodehráli špatné utkání a měli několik šancí, většina z nich ale zůstala pouze u náznaku, zatímco Chrudim potvrdila roli favorita. Konečný výsledek. FK Tachov 0 MFK Chrudim 3. (12:26:08)

90

89
    Blíží se samotný závěr utkání, které už se dohrává jen z povinnosti.

88
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Langr S., přichází Langr Marek.

88
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Kesner, přichází Opina.

87
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Rybička, přichází Tlapák.

86
    Chrudim připravila poslední střídání a u postranní čáry už je připraven Patrik Tlapák.

85
    Tachov ve druhém poločase pokračovat v ofenzivním pojetí hry, jenže se ve třech případech nedokázal dostat k přesnému zakončení a hosté jako had třikrát uštkli po rychlých protiútocích.

84
    Chrudim druhý poločas ovládla a o osudu utkání je již rozhodnuto. Tachovu by již nepomohl ani zázrak.
    83. Ondřej KESNER - 0:3

83
    Chrudim právě vstřelila branku!
    ONDŘEJ KESNER to udělal parádně a svou druhou brankou v utkání zvyšuje sedm minut před koncem na 3:0!! Ondřej Kesner po pravé straně krásně pronikl do šestnáctky mezi dvěma protihráči a poté přízemní střelou poslal míč pod vybíhajícím brankářem Danem Houdkem ke vzdálenější levé tyči.

82
    David Tříska se v blízkosti půlící čáry dopustil ostrého faulu, za který byl potrestán žlutou kartou.

81
    Žlutou kartu dostává Tříska (FK Tachov).

80
    Chrudim se dostala k odraženému míči a jeden z hostujících hráčů napřáhl ze střední vzdálenosti k pohotovému halfvoleji, ten byl ovšem před hranicí pokutového území zablokován.

79
    Ondřej Kesner byl zřejmě tím hráčem, který dostal krásnou kolmou přihrávkou do šestnáctky a ocitl se za domácí obranou, ze značky pokutového kopu ale přízemní střelou vybíhajícího brankáře Dana Houdka propálit nedokázal!

78
    Ačkoliv Chrudim vede o dvě branky, tak nelze tvrdit, že by dnes Tachov proti vedoucímu celku nikterak herně propadl. Také domácí fotbalisté měli několik šancí, jenže je na rozdíl od svého protivníka nedokázali přetavit v gól.

77
    Pro Tachov by byl případný bod zřejmě zlatý, jenže po přestávce inkasoval po dvou rychlých protiútocích soupeře dva góly.

76
    Hosté se na pravé straně pokusili zrychlit hru kolmou přihrávkou, tu ale hráči Tachova dobře vystihli.

75
    Do konce utkání zbývá odehrát něco málo přes čtvrthodiny. MFK Chrudim vede na hřišti Tachova 2:0 a potvrzuje roli favorita, pokud tímto výsledkem utkání skončí, hosté budou mít na čele tabulky již šestibodový náskok.

Tomáš Reiner

Branky: 50. Kesner, 61. Rybička, 83. Kesner

Karty:   20. Matas (TAC), 45. Hoffmann (TAC), 81. Tříska (TAC) – 32. Luptovský (CHR)

FK Tachov: Houdek – Dvořák, Habart, Hoffmann (64. Hrošovský), Hradecký (57. Folejtar), Knakal, Matas (C), Mlynařík, Šácha (57. Kropáček), Tříška, Vaněček.
    Náhradníci: Žipaj, Ruda.

MFK Chrudim: Mrázek – Drahoš, Hauf (74. Ráliš), Kesner (88. Opina), Krčál, Langr S. (88. Langr M.), Luptovský (55. Sixta), Mastík, Radouš (C), Řezníček, Rybička (87. Tlapák).
    Náhradníci: Trojan, Ráliš.

Rozhodčí: Ondřej Ginzel. Asistenti: Petr Martínek, Michal Mrkáček. Delegát: Ladislav Míka