Domažlice – Převýšov 2:0 (kon.) | Jirny – Žižkov 1:4 (kon.) | Čáslav – Vltavín 0:2 (kon.)
Union 2013 – Brozany 0:0 (zruš.) | Štěchovice – Táborsko akademie 1:1 (4:2 po pen.) | Benátky n/J – Benešov 2:1 (kon.)

Žižkov právě vstřelil branku!
    Nyní už je to jasné! Žižkov zvyšuje stav utkání na 4:1 a z dnešního zápasu si tak odvezou všechny body! Čtvrtou branku hostí dává JAKUB TRÝZNA!

67
    Do konce zápasu sice zbývá ještě více jak 20 minut, ale troufám si tvrdit, že je rozhodnuto! Žižkov opět odskakuje na rozdíl dvou branek – 3:1! Autorem branky je MARTIN HURKA!

40
    Jirny právě vstřelily branku!
    No vida! Máme sníženo! První střela na bránu hráčů Jiren končí ihned mezi třemi tyčemi. Jirny tak snižují stav zápasu na 1:2! Autorem branky je VLADIMÍR POKORNÝ!

19
    Neuvěřitelné! Žižkov se v rozmezí pouhých dvou minut dostává do vedení 2:0! Autorem branky je kapitán Viktorky JOSEF MAREK!

17
    Jenže nyní už Fendrich kapituloval. Žižkov se dostává do vedení zásluhou TOMÁŠE DOČEKALA!