Slovensko – Rusko 1:2 (0:1 po s.n.)
Tampa Bay Lightning
5:2 (1:0, 1:1, 3:1) Stav série: 2:0
Detroit Red Wings
Sobota 16.04.2016, 01:00 • Amalie Arena, Tampa • Play-off NHL • Čtvrtfinále V. konference

59:06
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Blunden – 2 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Abdelkader – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Nestěrov – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Richards – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Callahan – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Larkin – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Richards – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (2 min.).

46:57
    Poměr sil na ledě se zase mění! Nyní má navrch Tampa Bay! Tomáš Tatar navíc dostává dvě minuty za držení hole!

42:53
    Bude se vylučovat! Dvě minuty za hru vysokou holí dostává Nestěrov! Detroit dostává dobrou šanci na vyrovnání!

37:35
    Detroit si v závěru druhé třetiny zahraje další přesilovou hru! Střelec zatím rozdílové branky Boyle vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění!

34:03
    Jenže Detroit dostává další možnost hry v početní převaze! Hedman si pobytu na ledě příliš neužil, protože se vrací na trestnou lavici za hákování!

31:50
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Drouin – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Sheahan – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Hedman – 2 min., nesportovní chování).

30:21
    A Tampa si dokonce zahraje přesilovou hru! Dvě minuty za hrubost dostává Pavel Dacjuk!

21:12
    Ale bude se vylučovat! Právě za faul na Kučerova dostává Dylan Larkin dvě minuty za hákování!

14:47
    A tohle už vypadá pro Tampu o dost atraktivněji! Domácí si totiž zahrají přesilovku 5 na 3! Dvě minuty za sekání dostává Abdelkader!

14:20
    Tampa si zahraje další přesilovou hru! Dvě minuty za sekání totiž dostává Nyquist!

11:11
    Bude se vylučovat! První přesilovou hru si vyzkouší také Tampa Bay! Dvě minuty za hrubost dostává nažhavený obránce Quincey!

02:00
    Bude se vylučovat! Detroit si zahraje první přesilovou hru! Dvě minuty za držení dostává Alex Killorn.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 16. Kučerov (Hedman, Johnson), 27. Boyle (Drouin, Coburn), 47. Johnson (Killorn), 55. Johnson (Kučerov, Garrison), 58. Killorn (Carle, Johnson) – 24. Larkin (Ericsson, Kronwall), 45. Richards (Green, Tatar)

Tampa Bay Lightning: Bishop – (Vasilevskij) – Carle, Hedman, Šustr, Garrison, Nestěrov, Coburn – Kučerov, Johnson, Killorn – Drouin, Filppula, Palát (A) – Callahan (A), Pacquette, Brown – Boyle (C), Namestnikov, Blunden
    Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – Green, Quincey, Marčenko, Kronwall (A), DeKayser, Ericsson – Zetterberg (C), Dacjuk (A), Abdelkader – Tatar, Sheahan, Nyquist – Larkin, Richards, Helm – Andersson, Glendening, Athanasiou

Rozhodčí: St. Laurent, Rooney – Murphy, MacPherson

Diváci: 19092