Ajax – Utrecht 2:2 (kon.) | Willem II – Den Haag 0:2 (kon.) | Nijmegen – Cambuur 2:1 (kon.)
Excelsior – Heerenveen 1:1 (kon.)
SBV Excelsior
1:1 (1:1)
SC Heerenveen
Neděle 17.04.2016, 16:45 • Stadion Woudestein, Rotterdam • Nizozemská Eredivisie • 31. kolo
    41. Sam LARSSON - 1:1

41
    Heerenveen právě vstřelil branku!
    Na vyrovnávací branku jsme fakt dlouho nečekali, neboť čtyři minuty po úvodním gólu dnešního utkání se prosazuje také Heerenveen! SAM LARSSON si před vápnem narazil míč s van den Bergem, následně přešel přes dva hráče a přesnou střelou pod břevno nedal Muytersovi šanci!
    37. Brandley KUWAS - 1:0

37
    Excelsior právě vstřelil branku!
    Excelsior je za svou aktivitu řádně odměnen a v závěru prvního poločasu se dostává do vedení! Stans dokázal nacentrovat míč do středu, kde jej zpracoval Elbers, ten jej posunul na Keramiho, který viděl BRANDLEYHO KUWASE, jehož krásná rána zapadla až do branky Muldera!