Mladá Boleslav – Teplice 1:1 (kon.)
FK Mladá Boleslav
1:1 (1:0)
FK Teplice
Úterý 19.04.2016, 14:00 • Městský stadion Mladá Boleslav • Celostátní liga staršího dorostu • 32. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním remízy vše. Děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u nějakého dalšího Onlajnu, na počtenou! (15:58:48)

V druhém poločase byly jasně lepším Teplice, které držely Mladou Boleslav pod tlakem, ale stačily pouze vyrovnat. Strhnout skóre na svoji stranu se jim už nepodařilo. Z tohoto utkání si tak oba celky odnášejí po jednom bodu.

90+2

90+1
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Marek Kalivoda, přichází Václav Vyleta.

90
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Hráči na obou stranách si vysloužili žlutou kartu.

82
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Vítek Vejr, přichází Josef Marek.

79
    Hasil (TEP) to v souboji s Klímou přehnal s agresivitou a u rozhodčího si vysloužil za jeho zákrok žlutou kartu.
    79. Ladislav KUČERA - 1:1

79
    Teplice právě vstřelily branku!
    Jedenáct minut před koncem zápasu je skóre vyrovnané. Jednu z chyb v rozehrávce domácích využil LADISLAV KUČERA ke vstřelení kontaktní branky.

76
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Roman Novotný, přichází Jan Zabilanský.

75
    Mladoboleslavští dělají čím dál tím více chyb v rozehrávce a pouští tak Teplice do tlaku. K velké šanci se ale dostal Vejr, který však nedokázal svou šanci proměnit.

67
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Dominik Machů, přichází Erik Koubský.

65
    Žlutou kartu dostává Lukáš Kühnel (FK Mladá Boleslav).

60
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Josef Kotrba, přichází Daniel Kalivoda.

59
    Vejr se objevil v obrovské šanci sám před brankářem. Švejda se ale nenechal zaskočit a míč lapil do rukavic.

56
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Patrik Žitný, přichází Vojtěch Šilhan.

46

V prvním poločase byli diváci svědky zatím jen jedné branky, kterou pro radost fanoušků vstřelil domácí Dominik Machů už po čtvrt hodině hry. Teplice měly šance na konci prvním pětačtyřiceti minut, ale své šance nevyužili, a tak se do šaten odchází za stavu 1:0 ve prospěch Mladé Boleslavi.