Real Sociedad – Getafe 1:2 (kon.) | Granada – Levante 5:1 (kon.)
1:2 (1:1)
Getafe CF
Čtvrtek 21.04.2016, 20:30Španělská LaLiga • 34. kolo

To je z mé strany vše, hezký zbytek večera. (22:21:50)

Je dobojováno. Domácí byli v prvním poločase jasně lepší, šli do vedení, ale hosté v samém závěru vyrovnali. Ve druhém poločase se Getafe ještě jednou prosadilo a nakonec ubránilo překvapivou výhru.

90+3

90+2
    Z rohu nic nebylo a vypadá to, že všechny body získá hostující Getafe.

90+1
    Rohový kop pro San Sebastian.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Domácí zahrávali rohový kop, ale nic z něho nebylo.

87
    Zasahovat musel i domácí Oier Olazábal, ale zvládl to a dopředu už míří jeho spoluhráči.

86
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Moisés Gómez, přichází Víctor.

85
    Domácí jsou jasně lepší, ale ve finální fázi se jim nedaří a Getafe trochu překvapivě míří za vítězstvím.

84
    Žlutou kartu dostává Esteban Granero (Real Sociedad San Sebastian).

82
    Hosté zahrávali rohový kop, ale nic z něho nebylo a dopředu už pospíchají domácí fotbalisté.

81
    Je před námi posledních deset minutek, tak uvidíme, co domácí udělají s nepříznivým výsledkem.

79
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Markel Bergara, přichází Xabi Prieto.

77
    A málem to bylo 3:1! Na hranici velkého vápna se k míči dostal Medrán a po jeho ráně skončil kulatý nesmysl těsně vedle!

75
    Po dlouhém nákopu vyběhl daleko ze své branky Vicente Guaita, který to zvládl skvěle a hlavou uklidil míč do bezpečí.

73
    Po rohu jeden z hráčů hlavičkoval, ale přímo do míst, kde byl připravený Vicente Guaita.

72

72
    A po další akci to vzal na sebe Vela, ale jeho rána přesná nebyla a od své branky bude rozehrávat Vicente Guaita.