Plzeň – Třinec 3:0 (kon.) | Pardubice – Ústí n/L 3:0 (kon.) | Most – Sudoměřice 4:1 (kon.)
Kladno – Kert Park Praha 3:1 (kon.)
HBC Most
4:1 (1:0, 3:1, 0:0) Stav série: 2:0
SK Sudoměřice
Neděle 24.04.2016, 11:00 • ANS Most • Coalsoft play-off Extraligy • Čtvrtfinále

Co k dnešnímu utkání dodat? Asi jen to, že Most vítězí i ve druhém domácím utkání a to výsledkem 4:1 a do Sudoměřic si příští víkend odveze vedení v sérii 2:0. Pro dnešek je dobojováno a mě nezbývá než se s vámi rozloučit a těšit se buď u pátého utkání nebo už v semifinálovém klání. (12:46:41)

44:45
    Kovodemont si hlídá míček a už čeká na závěrečnou sirénu.

44:28
    Terna svým zákrokem přerušuje hru.

44:15
    Domácí jsou usazeni v útočném pásmu a snaží se vstřelit pátou branku.

44:03
    Před hostující brankou se opět strhla mela. Sudí tentokrát nevylučují.

43:45
    Michal Tóth dostavá dvě minuty za držení.

43:05
    Už se jenom dohrává.

41:32
    Další vyloučení. Domácí Krajíček 2 minuty za držení.

41:07
    Další zbytečná bitka. Bruštík dostává 2+2 minuty za hrubost , hostující lavička dostala 5 minut + TH. Kudláč 2 minuty za hrubost.

40:03
    Most drží pohodlně útočné pásmo.

38:50
    Novák s Plachým šli sami na Ternu, Plachý ale dokázal neskutečně minout hostující branku!

37:54
    Vzájemné vyloučení Zika – Helešic, oba hrubost.

37:42
    Bruštík s Kypetem zase připravili horké chvilky hostující obraně.

36:30
    Terna teď fantasticky vychytal na brankovišti Jarkovského.

35:58
    Novák hledal před brankou Plachého, nepovedlo se.

34:55
    Hosté to přeci jenom ještě zkoušejí, ale tříbrankové manko si myslím už bude nad jejich síly, smazat.

34:08
    Zika udělal chybu v rozehrávce, do brejku se dostal Skyba, ale Bréma nepřekonal.

Jiří Rybář

Branky a nahrávky: 11. Zika (Kypet), 16. Kypet (Bruštík), 20. Plachý (Krajíček, Novák), 28. Čížek (Bruštík) – 23. M. Tóth (Jurásek)

HBC Most: Brém – Krajíček, Čížek, Kypet, Plachý, Šnajdr, Bruštík, Richter, Valenta, Černý, Jarkovský, O. Novák, Koudelka, Prokš, Zika, Abrahám, Faltín, Chytrý
    SK Sudoměřice: Terna,Brdečka – Liška, Toth Mi, M. Novák, Hübl, Toth Do, Kudláč – Chovanec, Helešic, Navrátil, Fraňo, Havlík, Hujsa Mi, Kaluža, Hujsa Ma, Skyba

Rozhodčí: Zbořil – Záhora