Plzeň – Třinec 3:0 (kon.) | Pardubice – Ústí n/L 3:0 (kon.) | Most – Sudoměřice 4:1 (kon.)
Kladno – Kert Park Praha 3:1 (kon.)
HBC Pardubice
3:0 (1:0, 1:0, 1:0) Stav série: 2:0
Elba DDM Ústí nad Labem
Neděle 24.04.2016, 11:00Coalsoft play-off Extraligy • Čtvrtfinále

Ode mě vše, díky za pozornost a příště zase na počtenou. (14:11:40)

Zápas je u konce, poslední třetina přinesla další branku, kterou opět vstřelili domácí. Ti tak dnes vítězí v poměru 3:0 a ve čtvrtfinálové sérii se ujímají vedení už 2:0 na zápasy.

Zásahy brankářů: 23 – 15

V závěrečné vteřině vystřelil ze své poloviny ještě Ivan Kučera, tvrdý míček ale sjel po holi do obličeje Jana Gabriela.

45:00

44:26
    Domácí se snažili ještě usadit v útoku, což se jim také povedlo.

43:37
    Pardubice právě vstřelily branku!
    ROMAN KREJČÍ vystřelil z pravé strany míček k přední tyči, který nakonec zřejmě mezírkou mezi nohami propadl těsně za brankovou čáru. Zřejmě je rozhodnuto – 3:0.

43:06
    Obě mužstva znovu kompletní, dopředu se tentokrát tlačí Autosklo.

42:35
    Hosté šli dvakrát po sobě do nadějného přečíslení, první ale neskočilo koncovkou a při tom druhém byla střela zblokovaná do ochranné sítě.

41:54
    Hraje se převážně na polovině hostujících hráčů, Pardubice se však k nějaké výraznější střele nyní nedostaly.

41:06
    Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Kasal – 2 min. + 2 min.).
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Kaltenböck – 2 min., hrubost).

40:40
    Ústí je také kompletní, uvidíme, jestli bude ještě nějaká zápletka.

39:58
    Pardubice jsou kompletní, mají tak k dispozici ještě krátkou přesilovou hru.

39:12
    Ústí nyní hraje v útoku a poměrně se mu i daří kombinovat, snižující branka ale stále nepřichází.

38:23
    Hra je znovu přerušena, do slovních přestřelek se zapojila nyní i lavička.

37:58
    Počty na hřišti se vyrovnají, dvě minuty dostává Gabriel, který stáhl Langthalera, jenž se pokoušel dostat k zakončení.

37:30
    Brankáři tak přejdou do protějších klecí a bude se pokračovat.

37:30
    Pardubice kombinovaly v útoku, ale jako by zapomněly, že se budou otáčet strany. Když si na to vzpomněly, tak už rychle něco dokázat nevymyslely.

36:30
    Přecházející situace pochopitelně klidnější hru příliš nepřinesou, už to bylo vidět i nyní, když zase došlo na několik tvrdých soubojů u mantinelů.

Ondřej Novotný

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 6. Bílý (Petr, Krejčí), 26. Kubeš (Bílý), 44. Krejčí (Urbanec)

HBC Pardubice: Stárek (Smekal) – Filip, Kvapil, Krejčí, Jiřík, Mokříž, Kamaryt, Mašík – Gabriel, Bílý (C), Urbanec, Kubeš (A), Ingršt, Březina, Česák, Urban, Skřivánek, Merta, Kasal (A).
    Elba DDM Ústí nad Labem: Banda – Růžička (A), Zákon (A), Kaltenböck, Balcar, Kváš, Kučera I. – Soukup, Hubený (C), Bím, Baxa, Gottfried, Wágner, Kučera J., Langthaler, Sedláček.

Rozhodčí: Boháček – Prudík