FK Krasnodar – Perm 1:0 (kon.) | Ufa – Spartak 3:1 (kon.) | Groznyj – Rostov 0:2 (kon.)
Ural – Kubaň Krasnodar 2:0 (kon.) | Dynamo – Zenit 0:3 (kon.) | Lok. Moskva – Saransk 3:0 (kon.)
Samara – Machačkala 0:0 (kon.) | Kazaň – CSKA Moskva 0:1 (kon.)
FK Achmat Groznyj
0:2 (0:1)
FK Rostov
Sobota 21.05.2016, 12:30 • Ahmat Arena, Groznyj. Kapacita: 30,597 diváků. • Ruská Premier Liga • 30. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (14:28:58)

Fauly: 10:16.

Rostov dnes zvítězil, ale bude dnes smutný. Ani výhry o dvě branky nezajistila překvapení letošního ročníku titul. Ten bere gigant z Moskvy CSKA, který po vyrovnaném souboji zvítězil na stadionu díky trefě střelce Alana Dzagojeva.

Rostov dnes nebyl příliš lepším týmem, jen dokázal proměnit vyložené šance. Tu v prvním poločase proměnil Noboa, který se zjevil zcela sám na zadní tyči a zavěsil. Ve druhém poločase přišla další gólovka. Azmoun zavezl míč do velkého vápna, kde proti němu vystartoval Godzjur. Míč se však dostal k dobíhajícímu Jerochinovi, který určil dnešní konečný výsledek.

90+3

90+3
    V poslední minutě letošní sezony se dostal k míči hostující Kalačev, který jen poslal dlouhý míč na polovinu soupeře, kde byl Bucharov. Ten však míč dlouho neudržel proti přesile.

90+2
    V Kazani je dobojováno! CSKA zvládlo poslední zápas sezony a stává se mistrem nejvyšší ruské soutěže!

90+1
    Rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

90
    V poslední minutě základní hrací doby se dostal znovu k míči Ivanov a je po skluzu Novoselceva na trávníku. Hostující hráč dostává žlutou kartu.

89
    Do nadějné pozice se hnal středem hřiště domácí Ivanov. Kapitán Rostova ho zatáhl za dres a vidí žlutou kartu.

88
    Nebezpečný přízemní centr poslal znovu Ivanov, ale ani jeho pobídka nenašla žádného domácího hráče ve vápně soupeře.

87
    Nyní si výborně obhodil obránce ve vápně domácí Rybus, ale míč mu ujel až za brankovou lajnu a centr je tak už neplatný.

86
    Další útok vedli domácí hráči po pravé straně. Tam byl však velmi dobře postavený Margasov a po lehkém kontaktu poslal útočícího hráče na zem.

84
    V Grozném se již zápas jen dohrává. Domácí se ještě snaží něco vymyslet, ale na nejlepší obranu v lize zatím nemají. Ani po centru z pravé strany se nedostal do zakončení Rybus.

83
    Dlouhý míč z vlastní poloviny poslal na rozběhnutého Mitriševa Píriz. U míče byl ale dříve Džanajev a chytá míč do rukavic.

82
    Zhruba deset minut před koncem se zdá, že titul půjde k moskevským hráčům. Ti stále vedou o jednu branku na stadionu Kazaně.

81
    Následný rohový kop končí jen přední tyči, kde byl nejaktivnější domácí Ucijev a odkopává míč z vápna.

80
    Střídající Jerochin mohl potvrdit vítězství v dnešním utkání, ale jeho střela vnějším nártem končí jen na noze domácího brankáře.

78
    Střídání v týmu FK Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Pedro Ken, přichází Ablaye Mbengue.
    77. Šance na snížení

Vít Schück

Branky: 31. Noboa, 52. Jerochin (Azmoun)

Karty:   89. Gaţcan (RTV), 90. Novoselcev (RTV)

Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 4:4. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:16.
    FK Achmat Groznyj: Godzjur – Ucijev (C), Rodolfo, Plijev, Semjonov – Píriz, Ken (78. Mbengue) – Kadyrov (71. Mirzov), Ivanov, Rybus – Sadajew (67. Mitrišev).
    Náhradníci: Gorodov – Ojala, Mohammadi, Mbengue, Kanu, Kuzjajev, Mirzov, Lebeděnko, Mitrišev, Adílson.

FK Rostov: Džanajev – Rotenberg (24. Jerochin), Margasov, Bastos, Novoselcev, Kudrjašov – Kalačev, Noboa, Gaţcan (C), Poloz (66. Mogilevec) – Azmoun (70. Bucharov).
    Náhradníci: Pokatilov, Medveděv – Terentěv, Ezzatollahi, Doumbia, Kanga, Bucharov, Kirejev, Mogilevec, Achmajev, Katčarava, Jerochin.