Třinec – Varnsdorf 0:1 (kon.) | Karviná – Pardubice 2:0 (kon.) | Sokolov – Táborsko 1:2 (kon.)
Vyšehrad – Č. Budějovice 1:3 (kon.) | Ústí n. L. – Hr. Králové 1:2 (kon.) | Vlašim – Frýdek-Místek 3:1 (kon.)
Opava – Znojmo 2:3 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
1:2 (1:0)
FC Hradec Králové
Sobota 21.05.2016, 17:00 • Městský stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem-Bukov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 29. kolo

Rozhodčí ukončil duel o vteřinu dříve, ale i přesto utkání končí těsnou výhrou Hradce Králové, který postupuje do Synot Ligy. Vyrovnávací brankou se za hosty prezentoval v sedmdesáté třetí minutě Daniel Trubač. Gól na 2:1 vsítil zhruba o čtyři minuty později Jan Pázler. Domácí měli v prvním poločase jasnou převahu, ale do druhé půle si aktivní hru nepřinesli. Po utkání proběhla na hřišti také malá oslava hráčů z východu Čech, kteří šli i poděkovat svým fanouškům.

Z Ústí nad Labem je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Přeji hezký zbytek víkendu. Tereza Košťálová (18:56:01)

Statistiky utkání:

Branky:
    26. Procházka – 73. Trubač, 77. Pázler (z penalty).
    ŽK: 6. Šnirc, 76. Veverka, 82. Králík – 58. Malinský.

89
    Střídání týmu FK Ústí nad Labem! Petr Barnat je vystřídán Krištofem Kubný a za Daniela Procházku nastoupí Jan Křivonoska.

87
    Pázler prozkoušel střelou Tvrdoně, který se nenechal vystrašit.

86
    Marešův pokus ze standardní situace Tvrdoň vyčapal.

86
    Nařízený přímý volný kop ve prospěch hostů provede Mareš.

85
    K tribuně s příznivci hostů přichází těžkooděnci.

84
    Barnat Smolu nenašel. Míč skončil na kopačkách hostů.

82
    Jan Králík (UNL) za počínání si za hranicí pravidel obdržel od hlavního sudího žlutý kartónek.

81
    Veverka zamířil nad svatyni hostů.

80
    Hasiči mají dnes u tribuny hostů hodně práce.

78
    Fanoušky hostů opět použita pyrotechnika.

77
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    JAN PÁZLER se prezentuje gólem z nařízené penalty kvůli faulu Richarda Veverky. Hradec Králové obrací skóre ve svůj prospěch.

77
    Penaltu provede Pázler.

76
    Daniel Trubač faulován Richardem Veverkou (UNL), který inkasuje žlutou kartu a rozhodčí nařizuje penaltu.

75
    Výborný lacině odevzdal míč namísto střely.

73
    Hradec Králové vyrovnává skóre na 1:1 díky DANIELU TRUBAČOVI, který z pravé strany se trefil k levé tyči.