Písek – Union 2013 0:0 (zruš.) | Most – Tachov 2:3 (kon.) | Domažlice – Štěchovice 2:0 (kon.)
Dobrovice – Benátky n/J 2:0 (kon.)
FK Baník Most 1909
2:3 (1:1)
FK Tachov
Sobota 28.05.2016, 13:30 • Fotbalový stadion Josefa Masopusta • Česká fotbalová liga • 31. kolo

Domácí se ve druhé půli dokázali dostat do vedení zásluhou Kasala, jenže Tachov během jedné minuty zápas znovu otočil na svou stranu a zaslouženě si tak z Mostu odváží 3 body. (15:25:39)

90+2

90+2
    Čada centroval jen do bránícího hráče, který hned odvrátil.

90+1
    Most má ještě standardní situaci z pravé strany těsně před vápnem.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví stejně jako v první půli jednu minutu.

90
    Hejda teď doslova odevzdal míč dlouhým odkopem do území, kde široko daleko nebyl nikdo, kdo by disponoval rukama či nohama.

88
    Tachovští drží míč na svých kopačkách a bezpečně kontrolují závěr utkání přesnými přihrávkami na krátkou vzdálenost.

86
    Belej běžel po levé straně na branku Tachova, dobře si všimnul vyběhnutého Houdka, snažil se jej přelobovat, jeho zajíímavý pokus však jen těsně proletěl nad břevnem hostující branky. To je velká škoda pro domácí, kteří se tlačí za vyrovnáním.

85
    Hradecký přeběhl skoro tři čtvrtiny hřiště úplně sám, a když už se dostal do vápna, tak si míč příliš předkopl a Divkovič ho stačil zalehnout.

84
    Divkovič teď rozehrál standardní situaci z mostecké poloviny skoro až do vápna Tachova, domácí už začíná tlačit čas a musí otevřít hru, jestli ještě pomýšlejí na vyrovnání.

82
    Matas střílel před vápnem na bližší tyč, Divkovič si s jeho pokusem bez problému poradil a ihned rozehrál, aby se mohli domácí hnát za vyrovnáním.

80
    Hostující Vaněček dostává žlutou kartu, za to, že neumožnil domácím svou clonou rozehrát standardní situaci.

79
    Střídání v týmu FK Baník Most 1909: ze hřiště odchází Šoupa, přichází Dolejší.

77
    Vaněček napáli z hranice vápna tvrdou ranou břevno! Míč se ještě odrazil k Hradeckému, který se ocitl úplně sám před Divkovičem, ale trefil jen připravené náručí mosteckého brankáře! Dvě veliké šance Tachova, které mohli utkání zřejmě definitivně rozhodnout!

74
    Vaněček posadil načechraný centr na hlavu Kropáčka, jenž ho poslal přímo do náručí Divkoviče!

73
    Z velkého vápna pálil z pravé strany nikým nekrytý Kropáček, branku však ale netrefil, jelikož mu Divkovič vyběhnutím ideálně zmenšil střelecký úhel.

71
    Střídání v týmu FK Tachov: ze hřiště odchází Ruda, přichází Hrošovský.

69
    Tachov právě vstřelil branku!
    Hosté bleskově otáčejí stav utkání! Stružka posílal z pravé strany centr na DAVIDA VANĚČKA, který vypálil přes bránícího hráče přesně k pravé tyči, Divkovič si na míč znovu ani nesáhl. Stav 2:3.

68
    Odražený míč po rohovém kopu se dostal k PETRU ŠÁCHOVI, který poslal skákavý míč na branku Mostu, jeho pokus byl však ještě tečovaný někým z bránících hráčů, takže si Divkovič neměl šanci na míč ani šáhnout, jelikož úplně změnil trajektorii. Stav 2:2.