FK Benešov
1:4 (0:2)
SK Slavia Praha
Sobota 11.06.2016, 11:00 • Městský stadion Benešov • Přípravný zápas

Z dnešního přátelského utkání je to vše. Díky za pozornost a přeji Vám příjemný zbytek dne. (12:55:30)

Tak zápas skončil jednoznačným vítězstvím Slavie Praha, která zvítězila 1:4. Ve druhém poločase vstřelila další dvě branky zásluhou střídajícího Hrubého. Domácí Benešov se však také dokázal prosadit, a to když se v 90. minutě pískala penalta a Turek ji dokázal s přehledem proměnit.

90
    90. TUREK - 1:4

90
    Benešov právě vstřelil branku!
    Tak domácí si dávají také čestnou branku. MARTIN TUREK byl podražen ve vápně a pískala se penalta, kterou sám postižený proměnil.
    90. Za tento faul byla odpískána penalta

90
    Byla nařízena penalta pro Benešov.
    86. HRUBÝ - 0:4

86
    Slavia právě vstřelila branku!
    A další gól v síti domácích. Bazal dobře nacentroval z levé strany a našel hlavičku ROBERTA HRUBÉHO, který už neměl problém trefit zblízka bránu a přidat svůj druhý gól v krátkém sledu.
    84. HRUBÝ - 0:3

84
    Slavia dává třetí branku! ROBERT HRUBÝ dostal pěknou přihrávku a technickou střelou se trefil přesně k tyči.

79
    Střídání Benešova. Odešel Přitasil, Vosáhlo, Balata L. a přišli Pešta, Hašek a Klauz.

77
    Řehák si skočil pro míč a rychle rozehrál.

77
    Rohový kop pro Benešov.
    Fantastický zákrok brankáře

75
    Tetour drží svůj tým, nyní předvedl výtečný zákrok proti střele Hrubého z přímého kopu.