Mexiko – Venezuela 1:1 (kon.) | Uruguay – Jamajka 3:0 (kon.)
Uruguay
3:0 (1:0)
Jamajka
Úterý 14.06.2016, 04:21 • Levi's Stadium, Santa Clara (kapacita: 68 500) • Copa América • Skupina C

81
    Záhy po Jamajce se ke třetí změně odhodlala i Uruguay. Poslední minuty zápasu bude na trávníku makat Matías Corujo, který šel na plac místo Álvara Gonzáleze.

80
    A Jamajka střídá i podruhé. Hotovo má pro dnešek Joel McAnuff, závěrečné minuty jamajského učinkování na tomto šampionátu naopak odehraje Michael Binns.

74
    Podruhé střídá také Uruguay. Odpracováno má výborně hrající Abel Hernández, místo kterého na trávník vbíhá Gastón Ramírez.

73
    Další střídání Jamajky. Na hřiště vbíhá útočník Dever Orgill, jenž vystřídal záložníka Garatha McClearyho. Jedná se tak o posílení ofenzívy.

69
    K prvnímu zásahu do sestavy se odhodlává i jamajský trenér. Místo Leeho Williamsona zaujal Rodolph Austin.

66
    Dochází k prvnímu střídání tohoto zápasu. Nepříliš viditelného Carlose Sáncheze nahrazuje Matías Vecino.