Maďarsko – Portugalsko 3:3 (kon.) | Island – Rakousko 2:1 (kon.) | Švédsko – Belgie 0:1 (kon.)
Itálie – Irsko 0:1 (kon.)
Maďarsko
3:3 (1:1)
Portugalsko
Středa 22.06.2016, 18:00 • Stade de Lyon, Lyon • Mistrovství Evropy • Skupina F

83
    Pár minutek na hřišti stráví také Stieber, kterému uvolnil místo Lovrencsics.

81
    Hrací plochu opustil Nani a místo něj přišel Pereira. Nani odehrál dobrý zápas a připsal si jeden vstřelený gól.

70
    Maďaři udělali druhou změnu v sestavě: ze hřiště odešel Szalai a nahradil ho Németh.

61
    Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází André Gomes, přichází Ricardo Quaresma.

46
    Do druhého poločasu udělali změnu také Maďaři. Na trávníku už se neobjevil Zoltán Gera a přišel Barnabás Bese.

46
    Do druhého poločasu už nenastoupil João Moutinho, místo kterého příšel Renato Sanches.
    Internetový obchod Marken.cz vám přináší legendární sortiment Fanklubu defenzivního fotbalu! Pořiďte si originální šálu nebo triko a zařaďte se do skupiny fanoušků, která ví, že nejdůležitější jsou body.

Lucie Rapantová

Branky: 19. Gera, 47. Dzsudzsák, 55. Dzsudzsák – 42. Nani (Ronaldo), 50. Ronaldo (Mário), 62. Ronaldo (Quaresma)

Karty:   13. Guzmics (HUN), 28. Juhász (HUN), 34. Gera (HUN), 56. Dzsudzsák (HUN)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 3:11. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 15:8.
    Maďarsko: Király – Lang, Guzmics, Juhász, Korhut – Gera (46. Bese), Pintér – Dzsudzsák (C), Elek, Lovrencsics (83. Stieber) – Szalai (70. Németh).
    Náhradníci: Dibusz, Gulácsi – Kádár, Fiola, Nagy, Németh, Böde, Kleinheisler, Nikolić, Stieber, Bese, Priskin.

Portugalsko: Patrício – Vieirinha, Pepe, R. Carvalho, Eliseu – A. Gomes (61. Quaresma), Carvalho, Mário, Moutinho (46. Sanches) – Ronaldo (C), Nani (81. D. Pereira).
    Náhradníci: A. Lopes, Eduardo – Alves, Fonte, Guerreiro, Éder, D. Pereira, Sanches, R. Silva, Quaresma, Soares, A. Silva.

Rozhodčí: Atkinson – Mullarkey, Child