Flora – Lincoln 2:1 (kon.) | Valletta – B36 Tórshavn 1:0 (kon.) | FC Santa Coloma – Alaškert 0:0 (kon.)
New Saints – Tre Penne 2:1 (kon.)
La Valletta FC
1:0 (0:0)
B36 Tórshavn
Úterý 28.06.2016, 19:00 • Hibernians Stadium, Paola (MLT) • Liga mistrů (předkola) • 1. předkolo

Skončil první zápas předkola Ligy mistrů, ve kterém domácí La Valletta FC doslova vydřela vítězství nad
    B 36 Tórshavn. O jedinou branku utkání se postaral v 69 minutě Falcone. Domácí v druhém poločase zlepšili hru a byli odměněni brankou, na konci zápasu si možná i se štěstím vedení pohlídali a do odvety půjdou v mírné výhodě. Nicméně dnešní zápas ukázal, že druhý zápas je otevřený a postoupit mohou stále oba týmy. (20:52:50)

90+6

90+5
    Jakobsen poslal míč do vápna, domácí se osvobozují odkopem na polovinu hřiště.

90+5
    Tórshavn bude v poslední minutě zahrávat z levé strany standartní situaci.

90+4
    Bonello si došel pro míč na malé vápno a s rozehrávkou nikam nespěchá.

90+4
    Rohový kop pro hostující tým.

90+3
    Askham uvede míč do hry odkopem od své branky a všichni hráči směřují na polovinu domácích.

90+2
    Domácí se drželi míče, poslední centr byl sražen na další rohový kop.

90+1
    Rohový kop si vyzkouší v závěru i domácí tým.

90
    Hlavička hostujícího hráče míří vysoko nad. Ve stejnou chvíli signalizuje čtvrtý rozhodčí, že se bude nastavovat 5 minut.

90
    Domácí měli opravdu velké štěstí a můžou děkovat svému brankáři, který už je na nohou, a hosté tak mohou zahrávat rohový kop.

89
    Azzopardi srazil centrovaný míč tak nešťastně, že mířil do vlastní branky! Domácí brankář se ale pořádně natáhl a míč vyškrábl na roh! Při tomto zákroku se ale zranil a jsou k němu přivoláni lékaři.

88
    Střídání v týmu La Valletta FC: ze hřiště odchází Falcone, přichází Mifsud.
    87. Santiago (VTT)

87
    Santiago mířil hlavou přesně k tyči, Askham ale předvedl povedený zákrok a zachránil tak svůj tým před pohromou!

86
    Rohový kop pro domácí.

85
    Hosté se nevzdávají a také se snaží útočit. Musí však dávat pozor na obranu, protože je velký rozdíl, jestli půjdou do odvety s výsledkem 0:1 nebo 0:2.

84
    Blíží se konec utkání, domácí v klidu kontrolují výsledek s míčem na kopačkách.

David Bochňák

Branky: 69. Falcone (Jhonnattann)

Karty:   72. Aguirre (VTT) – 8. Dam (B36)

La Valletta FC: Bonello – Romeu, Gill, Caruana, Azzopardi – Jhonnattann (80. Borg), Briffa, Pani, Aguirre – Cremona (57. Santiago), Falcone (88. Mifsud)
    Náhradníci: Bartolo – Santiago, Mifsud, Montebello, Borg, Hamutenya, Umeh

B36 Tórshavn: T. Askham – Naes, Eriksen, H. Askham, Eysturoy – Thorleifsson (71. Agnarsson), Jakobsen, Faerø, Mellemgaard (74. Cieślewicz) – Borg (82. Nolsøe), Dam
    Náhradníci: Hentze – Cieślewicz, P. Petersen, Agnarsson, B. Petersen, Nolsøe, Pingel

Rozhodčí: Radu Petrescu (ROU) – Radu Ghinguleac (ROU), Mircea Grigoriu (ROU)
    Úterý 05.07.2016
    B36 Tórshavn - Valletta 2:1

Branky: 11. Thorleifsson (Eysturoy), 66. Agnarsson (Eysturoy) – 24. Falcone (Romeu)

Karty:   56. Naes (B36), 76. Faero (B36) – 68. Bonello (VTT), 69. Pani (VTT)