Flora – Lincoln | 2:1 (kon.) | | | Valletta – B36 Tórshavn | 1:0 (kon.) | | | FC Santa Coloma – Alaškert | 0:0 (kon.) |
New Saints – Tre Penne | 2:1 (kon.) |
Partizani Tirana – Slovan Bratislava | 0:0 (kon.) | | | FK Rabotnički – Budućnost Podgorica | 1:1 (kon.) | | | Käpäz – Dacia Kišiněv | 0:0 (kon.) |
St Patrick´s – Jeunesse Esch | 1:0 (kon.) |
Slavia – Rostov | 3:3 (kon.) | | | Dunajská Streda – Karviná | 0:1 (kon.) | | | Jablonec – Prešov | 3:0 (kon.) |
konec
La Valletta FC
1:0
(0:0)
B36 Tórshavn
88
|
Střídání v týmu La Valletta FC: ze hřiště odchází Falcone, přichází Mifsud.
|
|
82
|
Střídání v týmu B36 Tórshavn: ze hřiště odchází Borg, přichází Nolsøe.
|
|
80
|
Střídání v týmu La Valletta FC: ze hřiště odchází Jhonnattann, přichází Borg.
|
|
74
|
Střídání v týmu B36 Tórshavn: ze hřiště odchází Mellemgaard, přichází Cieślewicz.
|
|
71
|
Střídání v týmu B36 Tórshavn: ze hřiště odchází Thorleifsson, přichází Agnarsson.
|
|
57
|
Střídání v týmu La Valletta FC: ze hřiště odchází Cremona, přichází Santiago.
|
Branky:
69. Falcone (Jhonnattann)
Rozhodčí: Radu Petrescu (ROU) – Radu Ghinguleac (ROU), Mircea Grigoriu (ROU)
Diváci:
Karty: 72. Aguirre (VTT) – 8. Dam (B36)
Neproměněná penalta:
La Valletta FC:
Bonello – Romeu, Gill, Caruana, Azzopardi – Jhonnattann (80. Borg), Briffa, Pani, Aguirre – Cremona (57. Santiago), Falcone (88. Mifsud)
Náhradníci: Bartolo – Santiago, Mifsud, Montebello, Borg, Hamutenya, Umeh
Trenér:
B36 Tórshavn: T. Askham – Naes, Eriksen, H. Askham, Eysturoy – Thorleifsson (71. Agnarsson), Jakobsen, Faerø, Mellemgaard (74. Cieślewicz) – Borg (82. Nolsøe), Dam
Náhradníci: Hentze – Cieślewicz, P. Petersen, Agnarsson, B. Petersen, Nolsøe, Pingel
Trenér:
Náhradníci: Bartolo – Santiago, Mifsud, Montebello, Borg, Hamutenya, Umeh
Trenér:
B36 Tórshavn: T. Askham – Naes, Eriksen, H. Askham, Eysturoy – Thorleifsson (71. Agnarsson), Jakobsen, Faerø, Mellemgaard (74. Cieślewicz) – Borg (82. Nolsøe), Dam
Náhradníci: Hentze – Cieślewicz, P. Petersen, Agnarsson, B. Petersen, Nolsøe, Pingel
Trenér:
Rozhodčí: Radu Petrescu (ROU) – Radu Ghinguleac (ROU), Mircea Grigoriu (ROU)
Diváci:
Úterý 05.07.2016
B36 Tórshavn - Valletta 2:1
B36 Tórshavn - Valletta 2:1
Branky: 11. Thorleifsson (Eysturoy), 66. Agnarsson (Eysturoy) – 24. Falcone (Romeu)
Karty: 56. Naes (B36), 76. Faero (B36) – 68. Bonello (VTT), 69. Pani (VTT)
David Bochňák