Ordabasy – Čukarički 3:3 (kon.) | Širak – Dila Gori 1:0 (4:1 po pen.) | Kajrat – KF Teuta 5:0 (kon.)
Pjunik – Europa 2:1 (kon.) | Dacia Kišiněv – Käpäz 0:1 (kon.) | Myjava – Admira 2:3 (kon.)
Samtredia – Qäbälä 2:1 (kon.) | Rudar – Kukësi 0:1 (kon.) | Jelgava – Breidablik 2:2 (kon.)
MTK Budapešť – Aktobe 2:0 (kon.) | Mariehamn – Odd 1:1 (kon.) | Jūrmala – Dinamo Minsk 0:2 (kon.)
Neftçi Baku – Balzan 1:2 (kon.) | Debrecín – La Fiorita 2:0 (kon.) | Helsinki – Atlantas 1:1 (kon.)
FK Radnik – Beroe 0:2 (kon.) | Loko Záhřeb – UE Santa Coloma 4:1 (kon.) | Kalju – Riteriai 4:1 (kon.)
RoPS Rovaniemi – Shamrock 1:1 (kon.) | Zagłębie – Slavia Sofia 3:0 (kon.) | Brøndby – Valur 6:0 (kon.)
Fola – Aberdeen 1:0 (kon.) | Omonia Nikósie – FC Banants 4:1 (kon.) | ND Gorica – Maccabi Tel Aviv 0:1 (kon.)
Beitar Jeruzalém – FK Sloboda 1:0 (kon.) | Budućnost Podgorica – FK Rabotnički 1:0 (kon.) | HB Tórshavn – Levadia Tallinn 0:2 (kon.)
Stabæk – Connah's Quay 0:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Partizani Tirana 0:0 (zruš.) | Zaria Balti – Fehérvár 2:0 (kon.)
FK Sūduva – Midtjylland 0:1 (kon.) | Bala Town – AIK Stockholm 0:2 (kon.) | Víkingur – Ventspils 0:2 (kon.)
Soligorsk – Runavík 5:0 (kon.) | Vojvodina – Bokelj 5:0 (kon.) | Hibernians – Trnava 0:3 (kon.)
FK Sileks – Vaduz 1:2 (kon.) | Cracovia – Škendija 1:2 (kon.) | Llandudno Town – Göteborg 1:2 (kon.)
Lusitans – Domžale 1:2 (kon.) | Folgore – Larnaka 1:3 (kon.) | Cork City – Linfield 1:1 (kon.)
Cliftonville – Differdange 2:0 (kon.) | Glenavon – Reykjavík 0:6 (kon.)
FK Rudar Pljevlja
0:1 (0:0)
FK Kukësi
Čtvrtek 07.07.2016, 17:30 • Gradski, Niksić • Evropská liga (předkola) • 1. předkolo

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše. Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne! (19:25:51)

Je dobojováno! FK Kukësi vítězí v odvetě prvního předkola Evropské ligy na půdě FK Rudar Pljevlja nejtěsnějším možným způsobem a zajišťuje si postup do další fáze! S Albánci to přitom nevypadalo dobře. V 65. minutě totiž střídající Greca uviděl druhou žlutou a musel do sprch! Hosté se ale nesložili a deset minut před koncem vstřelil Guri postupovou branku!

90+4

90+4
    Ani do třetice to z rohového kopu nevyšlo. Postupové naděje domácího celku se rozplývají v mlze.

90+3
    Ještě jeden rohový kop pro domácí celek, ale ani z něj černohorský klub nevytěžil vyrovnání.

90+1
    Domácí už v nastaveném čase zahrávali rohový kop. Božović se dostal k hlavičce, ale i on zamířil mimo tři tyče.

86
    Střídání v týmu FK Rudar Pljevlja: ze hřiště odchází Radišić, přichází Vuković.

84
    Mohlo být vyrovnáno! Jovanović se dostal do vyložené šance, ale jak už je dnes zvykem, netrefil branku!

81
    Střídání v týmu FK Rudar Pljevlja: ze hřiště odchází Soppo, přichází Marković.

79
    Kukësi právě vstřelilo branku! A pozor! Je to tady! Hosté se i v deseti dostávají do vedení! Hrdinou albánského celku se stává SINDRI GURI, jež otevřel skóre po přihrávce Hallaciho!

77
    Střídání v týmu FK Rudar Pljevlja: ze hřiště odchází Musolli, přichází Muca.

77
    Střídající Jovanović se pár chvil po příchodu na hřiště dostal k zakončení. Ani jeho rána však netrefila zařízení.

73
    Střídání v týmu FK Rudar Pljevlja: ze hřiště odchází Noma, přichází Jovanovič.

73
    Hosté se snaží prodrat na polovinu soupeře, Brnović byl při návratu nucen nedovoleně zastavit Musolliho.

69
    Ale albánský celek se nevzdává! Rangel se i přes početní převahu soupeře dostal ke střele, nicméně tu domácí zablokovali.

67
    Domácí se v přesile okamžitě tlačí do útoku. Jako první zkusil štěstí Živković, ale jeho ránu obrana srazila.

65
    A pozor! Hostům se cesta za postupem hodně komplikuje! Střídající Greca totiž během deseti minut uviděl druhou žlutou kartu a dnešní zápas pro něj končí!

63
    Střídání v týmu FK Kukësi: ze hřiště odchází Dvorneković, přichází Guri.

62
    Ale faulu se dopustili i domácí. Soppo zastavil Rangela, který je dnes otloukánkem v hostujícím dresu.

61
    Hosté dnes hrají docela nedisciplinovaně. Dalším potrestaným hráčem je střídající Greca.

57
    Rangel spěchal za dlouhou přihrávkou za obranu, ale při obrovském nasazení se dopustil nedovoleného zákroku.

55
    Ivanović je ve druhé půli nejaktivnějším hráčem. Nyní se ale projevil negativně, když se dopustil nedovoleného zákroku.

54
    Střídání v týmu FK Kukësi: ze hřiště odchází Dema, přichází Greca.

54
    Dema zahrával přímý kop po faulu v blízkosti pokutového území. Domácí obrana ale šestnáctku okamžitě vyčistila.

52
    Stejný hráč se o pár chvil později dopustil nedovoleného zákroku.

51
    Ivanović se dostal do vyložené šance, ale naneštěstí pro domácí celek si vylámal zuby na fantastickém Koliqim.

49
    Živković na pravé straně nedovoleně zastavil Miciho. Hosté budou rozehrávat z poloviny hrací plochy.

46
    Domácí vletěli do druhé půle s velkou vervou. Noma se okamžitě prodral do střelecké pozice, avšak netrefil branku.

46

První poločas je minulostí! Diváci na stadionu se zatím branky nedočkali. Hraje se spíše opatrně. O něco více šancí měli domácí fotbalisté, hosté musejí vstřelit alespoň branku. Domácím bezbrankový stav naprosto vyhovuje.

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+2

45
    Nastavuje se 1 minuta!

45
    Po dalším centru se ale k zakončení dostal Živković. Jeho hlavička minula horní tyč. Domácí musejí seřídit mířidla.

43
    A snaží se také ofenzíva. Domácí vybojovali další rohový kop. Exekuce se chopil Vlahović, avšak hosté se znovu ubránili.

42
    Emini se podruhé během několika málo minut lapil v ofsajdové pasti. Obrana Rudaru zatím pracuje na výbornou.

41
    Na trávníku přibývá nedovolených zákroků. Jedním z nich se provinil Musolli. Domácí budou u míče.

39
    Domácí zahrávali rohový kop. Ani tentokrát z toho však nebezpečí pro branku Koliqiho nebylo. Noma si totiž na hostujícího brankáře vyšlápl proti pravidlům.

37
    Emini už se málem řítil sám na brankáře, ale radost hostujících fandů zbrzdil asistent rozhodčího, který signalizuje ofsajd.

34
    Brnović zahrával přímý kop po faulu Jean Cariocy. Rána domácího fotbalisty však byla hodně nepřesná.

29
    Hosté ale u míče dlouho nezůstali. Dema se totiž při průniku středem hrací plochy dopustil nedovoleného zákroku.

29
    Domácí zahrávali přímý kop. Exekuce se chopil kapitán Vlahović. Jeho rána měla dobré parametry, nicméně brankář Koliqi předvedl jistý zákrok.

28
    Shameti si podruhé v krátké době pomohl nedovoleným zákrokem. Hlavní rozhodčí mu prohřešky sečetl a trestá jej žlutou kartou!

27
    Božović se prodral do střelecké pozice a vypálil kolem jednoho z obránců. K jeho smůle další obránce ránu zastavil.

25
    Shameti si v hlavičkovém souboji pomohl loktem, což nemohlo rozhodčímu uniknout. Domácí budou rozehrávat.

18
    Následného přímého kopu se chopil Vlahović, ale ani domácí kapitán svým centrem nenašel nikoho ze spoluhráčů v šestnáctce.

17
    Mici to nyní přepálil s nasazením v jednom ze soubojů a za nedovolený zákrok si vysloužil žlutou kartu!

16
    Hosté jsou v úvodu zápasu aktivnějším celkem! Nyní si dokonce vybojovali rohový kop. Dema ale nenašel nikoho ze spoluhráčů.

14
    Emini se dostal do obrovské šance. Ze skvělé pozice dokonce stačil vypálil, ale naneštěstí pro hosty minul zařízení!

12
    Božović si vymodlil přímý kop. Domácího fotbalistu poslal k zemi Hallaci. Hosté hrají pěkně od podlahy.

9
    Soppo se dostal za obranu soupeře a Emini jej musel faulovat. Hlavní rozhodčí mu teď dává jasně najevo, že takhle by to teda nešlo!

6
    Živković byl znovu v hlavní roli! Tentokrát se ale projevil ve špatném světle, když nedovoleně zastavil unikajícího Rangela.

4
    Živković se po pěkné kombinaci prosmýkl kolem obránce a dokonce se mu povedlo zakončit. Jeho rána byla ale spíše k seřízení mířidel.

4
    Oba týmy si v úvodu ochotně vyměňují míč. Na hřišti je k vidění velké množství nepřesností.

2
    Začátek utkání je hodně opatrný. Ani jeden z týmů se nikam nežene. Kombinuje se hlavně ve středu hřiště.

1

Který z týmů vyhraje první poločas?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

FK Rudar Pljevlja: Radanović – Zivković, Alić, Radišić, Nestorović – Soppo, Vlahović (C) – Božović, Brnović, Noma – Ivanović
    Náhradníci: Jelovac, Vuković, Jovanović, Marković, Reljić, Golubović, Gačević

FK Kukësi: Koliqi – Hallaci, Shameti, Malota (C), Mici – Carioca, Musolli, Dema, Dvorneković – Emini, Rangel
    Náhradníci: Koci, Alla, Muca, Guri, Philippe, Jonuzi, Greca

Rozhodčí: Capela – Santos, Godinho.

První zápas

Zápas, který se před týdnem odehrál v Albánii se od první půle vyvíjel lépe pro Kukësi! Albánský celek se v 32. minutě dostal do vedení zásluhou Rangela, ale dvacet minut před koncem zajistil černohorskému týmu lepší výchozí pozici do odvety Radanović, jež proměnil penaltu!

FK Rudar Pljevlja je klub z Černé Hory, kde obsadil třetí místo za dvěma kluby z hlavního města! Pohárového zkušenosti černohorského celku jsou sice bohatší, ale Rudar to na rozdíl od svého soupeře dotáhl jen do druhého předkola. Černohorský celek se však může pyšnit účastí v předkolu Ligy mistrů, kde skončil v druhém kole!

FK Kukësi

FK Kukësi je jeden z nejlepších celků v Albánii, kde fotbal po evropském šampionátu zažívá obrovský boom. FK Kukësi skončilo v domácí soutěži na druhém místě! V evropských pohárech už si však albánský celek zahrál. V sezóně 2013/2014 to dokonce dotáhl do závěrečného předkola, kde nestačil na Trabzonspor. Pověstní jsou také fanoušci albánského celku, kteří občas naruší zápas nevhodným chováním.

Příjemný čtvrteční podvečer všem příznivcům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z prvního předkola Evropské ligy mezi FK Rudar Pljevlja a FK Kukësi" Zápas startuje v 17:30 a prostřednictvím textového přenosu Vám jej přiblíží Tomáš Kubečka. Přeji Vám příjemný sportovní zážitek!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.