Ordabasy – Čukarički 3:3 (kon.) | Širak – Dila Gori 1:0 (4:1 po pen.) | Kajrat – KF Teuta 5:0 (kon.)
Pjunik – Europa 2:1 (kon.) | Dacia Kišiněv – Käpäz 0:1 (kon.) | Myjava – Admira 2:3 (kon.)
Samtredia – Qäbälä 2:1 (kon.) | Rudar – Kukësi 0:1 (kon.) | Jelgava – Breidablik 2:2 (kon.)
MTK Budapešť – Aktobe 2:0 (kon.) | Mariehamn – Odd 1:1 (kon.) | Jūrmala – Dinamo Minsk 0:2 (kon.)
Neftçi Baku – Balzan 1:2 (kon.) | Debrecín – La Fiorita 2:0 (kon.) | Helsinki – Atlantas 1:1 (kon.)
FK Radnik – Beroe 0:2 (kon.) | Loko Záhřeb – UE Santa Coloma 4:1 (kon.) | Kalju – Riteriai 4:1 (kon.)
RoPS Rovaniemi – Shamrock 1:1 (kon.) | Zagłębie – Slavia Sofia 3:0 (kon.) | Brøndby – Valur 6:0 (kon.)
Fola – Aberdeen 1:0 (kon.) | Omonia Nikósie – FC Banants 4:1 (kon.) | ND Gorica – Maccabi Tel Aviv 0:1 (kon.)
Beitar Jeruzalém – FK Sloboda 1:0 (kon.) | Budućnost Podgorica – FK Rabotnički 1:0 (kon.) | HB Tórshavn – Levadia Tallinn 0:2 (kon.)
Stabæk – Connah's Quay 0:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Partizani Tirana 0:0 (zruš.) | Zaria Balti – Fehérvár 2:0 (kon.)
FK Sūduva – Midtjylland 0:1 (kon.) | Bala Town – AIK Stockholm 0:2 (kon.) | Víkingur – Ventspils 0:2 (kon.)
Soligorsk – Runavík 5:0 (kon.) | Vojvodina – Bokelj 5:0 (kon.) | Hibernians – Trnava 0:3 (kon.)
FK Sileks – Vaduz 1:2 (kon.) | Cracovia – Škendija 1:2 (kon.) | Llandudno Town – Göteborg 1:2 (kon.)
Lusitans – Domžale 1:2 (kon.) | Folgore – Larnaka 1:3 (kon.) | Cork City – Linfield 1:1 (kon.)
Cliftonville – Differdange 2:0 (kon.) | Glenavon – Reykjavík 0:6 (kon.)
FK Sileks
1:2 (1:0)
FC Vaduz
Čtvrtek 07.07.2016, 20:00 • Nacionalna Arena Filip II Makedonski, Skopje, Makedonie • Evropská liga (předkola) • 1. předkolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:59:41)

Utkání končí vítězstvím Vaduzu, který sice téměř celou dobu prohrával a domácí tak mohli živit naději na postup, ale nakonec v závěru, kdy se Sileks pokoušel o postupový druhý gól, dvakrát inkasovali a postup si tak zajistili hosté.

90+5

90+4
    Vaduz právě vstřelil branku!
    Nizozemec ve službách Vaduzu ALI MESSAOUD dává vedoucí gól hostů.

90+2
    Ve druhé minutě nastaveného času získávají ještě rohový kop hosté.

89
    Domácí přichází o naději, hosté proměňují pokutový kop, úspěšným exekutorem je MORENO COSTANZO.

88
    Byla nařízena penalta ve prospěch hostů, po faulu Gligorova na Costanza.

87
    Rohový kop pro Vaduz, rozehrávat bude Costanzo.

86
    Po nedovoleném zákroku Acevskiho budou mít míč hosté.

84
    Střídání v týmu FK Sileks: ze hřiště odchází Panovski, přichází Gorgiev.

83
    Costanzo rozehrál roh, ale Cicconemu je pískán útočný faul.

82
    Střídání v týmu FC Vaduz: ze hřiště odchází Zárate, přichází Messaoud.

82
    Hosté vybojovali rohový kop.

79
    Střela Kukuruzoviće nepřesná, míč končí vedle branky Sileks.

77
    Acevski fauluje Kukuruzoviće a míč získávají hosté.

75
    Žlutou kartu dostává Ivanov (FK Sileks).

73
    Střídání v týmu FK Sileks: ze hřiště odchází Filipovski, přichází Lutfi.

72
    Střídání v týmu FC Vaduz: ze hřiště odchází Mathys, přichází Schürpf.

71
    Kukuruzović rozehrával volný kop, zakončoval Mathys, ale pouze vedle branky Sileks.

70
    Posledních dvacet minut se ponese zřejmě v duchu útočných snah domácích, kteří nutně potřebují vstřelit gól a hlavně neinkasovat.

68
    Zárate fauluje Acevskiho, míč mají hosté.

67
    Autové vhazování domácích, z levé strany, na polovině soupeře.

65
    Stále platí, že domácí vedou o gól a k postupuj potřebují nutně vstřelit ještě jeden gól.

62
    Střídání v týmu FC Vaduz: ze hřiště odchází Hasler, přichází Avdijaj.

61
    Po rohovém kopu Kukuruzoviće zakončil vedle branky soupeře Grippo.

60
    S rohovými kopy se nám doslova roztrhl pytel, další rozehrají hosté.

59
    Ivanov se dostal do zakončení, ale míč končí vedle branky soupeře.

58
    A vzápětí vybojovali roh domácí, rozehrávat bude Tanusev.

57
    Střídání v týmu FK Sileks: ze hřiště odchází Kalanoski, přichází Acevski.

57
    Domácí se ale ubránili a budou střídat.

55
    Hosté vybojovali rohový kop, zahrávat bude Kukuruzović.

54
    Faul Nedeljkoviće na Kukuruzoviće, míč pro Vaduz.

52
    Útočná akce Vaduzu končí nepřesnou střelou Costanza.

51
    Hosté se ubránili a sami se nyní ženou do útoku.

50
    Rohový kop rozehrál Panovski, který si posléze roh zopakuje.

49
    Domácí vybojovali v úvodu druhého poločasu rohový kop.

46

Druhý poločas začne přibližně v 21:03.

Po první půli vedou domácí 1:0 a dál se tak drží ve hře o postup. Po prvním utkání mají sice stále blíže k postupu hosté, ale těm vyšel až závěr první půle, jinak byli lepší domácí.

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+3

45+3
    Ve třetí minutě nastaveného času ještě nepřesná střela Borgmanna.

45+1
    Roh rozehrál Kukuruzović, ten to zkouší přímo na branku, kterou ale netrefuje.

45
    A je tu další roh pro Vaduz, to vše v poslední minutě řádné hrací doby prvního poločasu.

44
    Navíc byl pískán útočný faul Cicconemu.

44
    Ten rozehrál Zárate, ale defenziva Sileks odvrací.

43
    Po střele Costanza musel zasahovat Vujanac, který vyráží na roh.

41
    Žlutou kartu dostává Gucev (FK Sileks).

41
    Nakonec musí Vujanac zasahovat po střele Haslera.

40
    Hosté se drží stále na útočné polovině.

39
    Ke střele se dostal Mathys, jehož pokus ale dokázala defenziva Sileks zablokovat.

38
    Filipovski fauluje Cicconeho a míč získávají hosté, kteří jsou na útočné polovině.

37
    Mathys si počíná nedovoleně v souboji s Gucevem, míč mají domácí.

35
    Další útočnou akci domácích přerušil odpískaný ofsajd, v němž se ocitá Nedeljković.

32
    Za tohoto stavu stále postupují hosté, ovšem pokud by domácí ještě jednou gólově udeřili, byl by to Sileks, který by postupoval, díky vstřelenému gólu na hřišti soupeře.

31
    FK Sileks právě vstřelil branku!
    Domácí jdou do vedení, volný kop Tanuseva, z levé strany, dokázal přetavit v první gól zápasu MARJAN MICKOV.

31
    Tanusev bude rozehrávat volný kop FK Sileks na polovině soupeře.

30
    Další nedovolený zákrok M. Brunnera, míč tak znovu získávají domácí.

29
    Po faulu M. Brunnera získávají míč domácí.

27
    Autové vhazování hostů, z levé strany, na útočné polovině.

25
    Domácí se ale ubránili a nyní drží míč ve středu hřiště.

24
    Z útoku vybojovali rohový kop hosté!

23
    Míč končí v autu, vhazují z pravé strany, na útočné polovině, domácí.

21
    Jenže nyní fauluje Kalanoski, takže míč získávají zase hosté.

20
    Ciccone fauluje Panovskiho, míč pro domácí.

18
    Ciccone našel dlouhým míčem Zárateho, ten se dostal i do zakončení, ale nakonec posílá míč nad břevno.

15
    Nedovolený zákrok Tanuseva na Cicconeho.

14
    To dokazuje další střela domácích, připisuje si jí Panovski.

12
    Domácí jsou zatím o něco aktivnější.

10
    Volný kop FK Sileks rozehrál Filipovski, ale branku soupeře domácí neohrozili.

9
    Po nedovoleném zákroku Borgmanna je tu volný kop domácích.

8
    Žlutou kartu dostává Grippo (FC Vaduz) za zákrok na Panovskiho.

6
    Také střela Gjonova (Sileks) končí vedle branky soupeře.

4
    Také hosté se dostávají do zakončení, jmenovitě Hasler, ale ani on branku netrefuje.

2
    Panovski rozehrává první standardku domácích, zakončuje Gligorov, ale míč končí mimo branku Vaduzu.

1

FK Sileks: Vujanac – Gligorov, Mickov (C), Ivanov, Gjonov – Filipovski, Tanusev, Panovski, Gucev – Kalanoski, Nedeljković
    Náhradníci: Simov – Stojčevski, Acevski, Lutfi, Gorgiev, Mitevski, Timovski

FC Vaduz: Siegrist – M. Brunner, Bühler, Grippo (C), Borgmann – Hasler, Ciccone, Kukuruzović – Zárate, Mathys, Costanzo
    Náhradníci: Jehle – Pfründer, Kaufmann, Avdijaj, Schürpf, Muntwiler, Messaoud

Rozhodčí: Mclaughlin – McDonnell, Clarke (vš. IRL).

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

V prvním utkání uspěl, trochu překvapivě, lichtenštejnský FC Vaduz na svém hřišti, když moldavského soupeře porazil 3:1. Nechybělo moc a výsledek nebyl tak jednoznačný, v 86. totiž snížil na 1:2 z pohledu Sileksu snížit Mickov! Domácí se ale dočkali třetího gólu v páté nastavené minutě a dnes tak mohou živit postupový sen.

Vítejte u on-line přenosu odvetného utkání 1. předkola fotbalové Evropské ligy, v němž FK SILEKS přivítá na svém hřišti FC VADUZ.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.