Ordabasy – Čukarički 3:3 (kon.) | Širak – Dila Gori 1:0 (4:1 po pen.) | Kajrat – KF Teuta 5:0 (kon.)
Pjunik – Europa 2:1 (kon.) | Dacia Kišiněv – Käpäz 0:1 (kon.) | Myjava – Admira 2:3 (kon.)
Samtredia – Qäbälä 2:1 (kon.) | Rudar – Kukësi 0:1 (kon.) | Jelgava – Breidablik 2:2 (kon.)
MTK Budapešť – Aktobe 2:0 (kon.) | Mariehamn – Odd 1:1 (kon.) | Jūrmala – Dinamo Minsk 0:2 (kon.)
Neftçi Baku – Balzan 1:2 (kon.) | Debrecín – La Fiorita 2:0 (kon.) | Helsinki – Atlantas 1:1 (kon.)
FK Radnik – Beroe 0:2 (kon.) | Loko Záhřeb – UE Santa Coloma 4:1 (kon.) | Kalju – Riteriai 4:1 (kon.)
RoPS Rovaniemi – Shamrock 1:1 (kon.) | Zagłębie – Slavia Sofia 3:0 (kon.) | Brøndby – Valur 6:0 (kon.)
Fola – Aberdeen 1:0 (kon.) | Omonia Nikósie – FC Banants 4:1 (kon.) | ND Gorica – Maccabi Tel Aviv 0:1 (kon.)
Beitar Jeruzalém – FK Sloboda 1:0 (kon.) | Budućnost Podgorica – FK Rabotnički 1:0 (kon.) | HB Tórshavn – Levadia Tallinn 0:2 (kon.)
Stabæk – Connah's Quay 0:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Partizani Tirana 0:0 (zruš.) | Zaria Balti – Fehérvár 2:0 (kon.)
FK Sūduva – Midtjylland 0:1 (kon.) | Bala Town – AIK Stockholm 0:2 (kon.) | Víkingur – Ventspils 0:2 (kon.)
Soligorsk – Runavík 5:0 (kon.) | Vojvodina – Bokelj 5:0 (kon.) | Hibernians – Trnava 0:3 (kon.)
FK Sileks – Vaduz 1:2 (kon.) | Cracovia – Škendija 1:2 (kon.) | Llandudno Town – Göteborg 1:2 (kon.)
Lusitans – Domžale 1:2 (kon.) | Folgore – Larnaka 1:3 (kon.) | Cork City – Linfield 1:1 (kon.)
Cliftonville – Differdange 2:0 (kon.) | Glenavon – Reykjavík 0:6 (kon.)
Cliftonville FC
2:0 (1:0)
FC Differdange 03
Čtvrtek 07.07.2016, 20:45 • Solitude, Belfast • Evropská liga (předkola) • 1. předkolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Na programu jsou odvety prvního předkola Evropské ligy a my budeme sledovat duel mezi Cliftonville FC a FC Differdange 03. Mírným favoritem je hostující celek.

První zápas

V úvodním duelu to dlouho vypadalo, že domácí FC Differdange 03 vybojuje těsné vítězství, když se v prvním poločase prosadil Er Rafik. Jenže minutu před koncem se prosadil Lavery a vyrovnal tak na konečných 1:1. Dnes je tedy stále o co hrát.

Utkání začíná ve 20:45 a myslím si, že se máme na co těšit, tak si nenechte tento zápas ujít.

Cliftonville FC: Mooney – Ives, Bonner, McGuinness (C), Curran, McDaid, M. Donnelly, Catney, Winchester, J. Donnelly, Cosgrove
    Náhradníci: Burke – McGovern, Knowles, Garrett, Hughes, Murray, Lavery

FC Differdange 03: Weber – Rodrigues, Siebenaler, May (C), Pedro Ribeiro, Er Rafik, Sinani, Caron, Yéyé, Vandenbroeck, Franzoni
    Náhradníci: Schaab – Bastos, Bukvic, Bettmer, Lascak, Luisi, Almeida

Rozhodčí: Karakó – Erös, Georgiou.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Vše je připraveno, jdeme na to.

Tak nakonec se začátek zápasu o několik málo minutek zpozdí.

1

2
    Cliftonville právě vstřelil branku!
    Tak to je parádní začátek pro domácí celek, který jde hned do vedení 1:0! Na konci akce byl DAVID MCDAID, který nezaváhal a prostřelil brankáře Webera.

4
    A domácí jsou pochopitelně při chuti a opět se tlačí dopředu. Nyní vybojovali rohový kop.

5
    A málem to bylo 2:0! Ve skvělé šanci se zjevil J. Donnelly, ale nezamířil přesně a branku nakonec vůbec netrefil!

7
    Žlutou kartu dostává Franzoni (FC Differdange 03).

9
    Domácí jsou zatím jasně lepší. K další střele se dostal kapitán McGuinness, ale ani jeho rána se neujala.

10
    Na druhé straně to vyzkoušel Er Rafik, ale Mooney si s jeho pokusem dokázal v pohodě poradit.

11
    No a nyní bylo málem vyrovnáno! Opět zakončoval Er Rafik, ale ještě lépe zakročil pozorný Mooney!

14
    Začátek zápasu toho nabídl opravdu hodně a diváci se rozhodně nenudí. Je jasné, že nás čeká hodně zajímavý duel.

16
    Po několika faulech jsou u míče hosté, kteří zatím nikam nepospíchají a trpělivě kombinují.

18
    Nyní je k vidění pouze řada faulů a na další střelecký pokus stále čekáme.

19
    Rohový kop pro hosty.

20
    Míč poslal do vápna Sinani, ale žádný z jeho spoluhráčů se nedostal do zakončení.

22
    Domácí jsou stále o něco aktivnější, ale druhou branku zatím nepřidali. Hosté ale musí hodně přidat.

24
    K vidění je nyní pouze mnoho nepřesných přihrávek a míč lítá ze strany na stranu.

26
    Domácí jsou u míče a kombinují, ale zatím pouze na své polovině.

28
    Po faulu zahrávali domácí zajímavou standardní situaci, ale nic z toho nebylo a stav se tedy nemění.

31
    Žlutou kartu dostává Catney (Cliftonville FC).

33
    Tempo hry výrazně opadlo. Ani jeden celek se nikam příliš netlačí a na další střelu stále čekáme.

35
    Žlutou kartu dostává McDaid (Cliftonville FC).

36

37
    Z rohu ale hosté nic nevytěžili a stále tak prohrávají nejtěsnějším možným rozdílem.

39
    Ani jeden celek se v této fázi zápasu nedokáže prokombinovat do šance. K vidění je stále mnoho nepřesností.

40
    Žlutou kartu dostává Caron (FC Differdange 03).

43
    První poločas se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci a vypadá to, že na další branku si budeme muset počkat do druhého dějství.

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

45+1
    Rozhodčí přidal dvě minutky.

45+2

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

První poločas je za námi. Viděli jsme jednu branku, kterou už ve druhé minutě vstřelil domácí McDaid a Cliftonville tak vede 1:0. A protože první zápas skončil 1:1, tak nyní postupují domácí. Bude to ale ještě hodně zajímavé.

Druhý poločas začne přibližně v 21:46.

46

47

48
    Rozehrál ho Sinani, ale ani z tohoto rohu nic nebylo.

50
    A málem to bylo 1:1! V obrovské šanci se zjevil Sinani, ale v zakončení si neporadil a branku netrefil!

51
    Střídání v týmu FC Differdange 03: ze hřiště odchází Sinani, přichází Lascak.

53
    Akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, protože Donnelly byl podle něj v ofsajdu.

55
    Žlutou kartu dostává Yéyé (FC Differdange 03).

57
    Tak to je obrovská komplikace pro hosty! Siebenaler totiž vyfasoval červenou kartu a musí ze hřiště!

59
    Hostující Yéyé se dostal do zakončení, ale Mooney byl na svém místě a s tímto pokusem si poradil.

61
    Je před námi posledních třicet minutek, tak uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.

63
    Hodně aktivní je nyní Er Rafik, který se dvakrát dostal do zakončení, ale ani jednou neuspěl.

65
    Hosté jsou aktivnější, ale v zakončení se jim dnes vůbec, ale vůbec nedaří a stále tak prohrávají.

66
    Střídání v týmu Cliftonville FC: ze hřiště odchází Ives, přichází Lavery.

68
    Rychlou akci domácích ukončil pomezní rozhodčí, protože McDaid byl podle něj v ofsajdu.

70
    Posledních dvacet minutek mají hosté na to, aby vyrovnali a vynutili si alespoň prodloužení, případně pokutové kopy.

72
    Žlutou kartu dostává Pedro Ribeiro (FC Differdange 03).

73
    Střídání v týmu Cliftonville FC: ze hřiště odchází Winchester, přichází Knowles.

75
    Žlutou kartu dostává McGuinness (Cliftonville FC).

76
    A o postupujícím je zřejmě definitivně rozhodnuto, protože domácí jdou do vedení 2:0! Curran vymyslel dobrou přihrávku a MARTIN DONNELLY dopravil míč do sítě!

78
    Žlutou kartu dostává May (FC Differdange 03).

80
    Je před námi posledních deset minutek. Domácí kontrolují své vedení a míří za postupem.

83
    Žlutou kartu dostává Mooney (Cliftonville FC).

85
    Ke střele se natlačil hostující Luisi, ale Mooney byl pozorný a domácí tak i nadále vedou 2:0.

87
    Nyní bylo k vidění několik střeleckých pokusů na obou stranách, ale ani jedna rána se neujala.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

90+1

90+2
    Ale ani z tohoto rohu nic nebylo.

90+3

Je dobojováno. Domácí celek nebyl favoritem, ale nakonec porazil Differdange 2:0 a protože první zápas skončil nerozhodně 1:1, tak do další fáze postupuje právě Clifttonville! Nutno dodat, že domácí dnes předvedli bojovný výkon a postoupili zcela zaslouženě.

Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 3:4. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 17:22.

To je z mé strany vše, hezký večer. (22:34:29)