Chorvatsko – Nizozemsko 1:3 (kon.) | Francie – Anglie 1:2 (kon.)
Chorvatsko
1:3 (1:2)
Nizozemsko
Úterý 12.07.2016, 12:00 • Donaustadion • Mistrovství Evropy U19 • Skupina B

Nizozemsko se dostalo do dvoubrankového vedení. Před koncem prvního poločasu dokázalo Chorvatsko snížit. Tým vedený jako domácí se pokoušel o vyrovnání, v 54. minutě dostal druhou žlutou kartu Zeefuik, který oslabil Nizozemce. Ti nakonec vyhráli 3:1, když dali třetí branku pět minut před koncem. Děkuji za pozornost. (13:54:51)

90+3

90+3
    A už se nestane vůbec nic.

90+2
    Dlouhým odkopem od své branky uvede míč do hry van Osch.

90+1
    Nastavený čas přináší marnou stanu Chorvatska o alespoň snížení.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.
    89. Božič se dostal do dobré střelecké pozice, ale branku minul

89
    Zápas se v poklidu dohrává. O vítězi je rozhodnuto.

88
    Snížit na rozdíl jediné branky mohl Ivanšec, jehož pokus však byl velmi nepřesný.

87
    Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Bergwijn, přichází Van Der Heijden.
    85. BERGWIJN - 1:3

85
    Nizozemsko právě vstřelilo branku!
    Obrovskou chybu udělali Chorvaté, přišli o míč v útoku a BERGWIJN mířil sám na branku. Akci před brankou ještě zbrzdil, a následně uklidil míč do sítě.

85
    Další rohový kop pro Chorvatsko. Brekalo nenašel spoluhráče před brankou.

85
    Hra se na chvilku dostává před branku Chorvatska, obrana však míč zachytila a rychle se směr hry otáčí.

84
    Aktivně hrající Chorvatsko má k dispozici další rohový kop, opět ho bude rozehrávat Lovren. K hlavičce se dostal Soldo, s jehož pokusem neměl brankář van Osch mnoho práce.

82
    Zápas se dostává do své finální fáze, Nizozemsko vede o jednu branku, nicméně jeho soupeř se snaží o vyrovnání. Od 54. minuty má Chorvatsko výrazně více ze hry.

80
    Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Anočič, přichází Čabraja.

80
    Gólman van Osch uvede míč do hry dlouhým výkopem.

79
    Tým vedený jako domácí se pokouší o vyrovnání. Zkouší to všemi způsoby, kombinačně i individuálně.