Liberec – Varnsdorf 2:1 (kon.) | Kolín – Vlašim 2:6 (kon.) | Nitra – MFK Zvolen 1:0 (kon.)
Dynamo Drážďany – Liberec 3:1 (kon.) | Ostrava – Vítkovice 3:1 (kon.) | Norwich – Dukla Praha 1:3 (kon.)
Brno – St. Pauli 1:0 (kon.)
SG Dynamo Drážďany
3:1 (0:0)
FC Slovan Liberec
Středa 20.07.2016, 17:15Přípravný zápas

Tímto se s vámi loučím a těším se na viděnou u dalších přenosů. (19:09:37)

Máme za sebou přípravné utkání Slovanu proti Dynamu Drážďany. První půle skončila bez branek, zato po změně stran byly k vidění hned čtyři. Dynamo postupně třikrát skórovalo a zajistilo si vedení už 3:0, Liberec pak zásluhou Ševčíka v závěru alespoň korigoval na 3:1.

90

89
    Liberec právě vstřelil branku!
    V samotném závěru utkání se před brankářem Wiegersem objevil PETR ŠEVČÍK a v zakončení nezaváhal, upravuje tak na 1:3 z pohledu Slovanu.

73
    Drážďany právě vstřelily branku!
    A máme tu další branku v rychlém sledu. K zakončení se dostal mladý AIAS AOSMAN a poslal svůj tým už do tříbrankového vedení. Dokáže Slovan ještě zareagovat?

71
    A je to už 2:0 pro německý celek. Střídající MARCEL HILßNER vypálil z hranice pokutového území a jeho střela zapadla pod břevno.

70
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Breite, přichází Machuča.

67
    Velká šance Slovanu! Sýkora pronikl po levé straně až do pokutového území a poslal prudkou přihrávku napříč šestnáctkou. Míč sice projel těsně kolem kopaček Milana Baroše, na zadní tyči však vypálil Vladimír Coufal a už se zdálo, že jeho rána poletí do branky. Ke smůle libereckých hráčů však střela trefila do hlavy nabíhajícího Breiteho, který tak nešťastně zachránil Dynamo před inkasováním.

60
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Lesniak, přichází Sackey.

51
    PASCAL TESTROET si naběhl na dobrý centr z pravé strany a z první poslal svůj tým do vedení.

46

V první půli jsme příliš zajímavých příležitostí neviděli. Odehrávala se v duchu známého rčení "každý chvilku tahá pilku", kdy se oba celky střídaly v aktivitě, nicméně žádná vyložená šance na jedné či druhé straně nepřišla. Uvidíme, jak se to změní ve druhé půli.

45

36
    Také nadále se hraje bez výraznějších šancí, Dynamo je možná trochu aktivnější, nicméně nedaří se mu vytvořit si gólovou pozici.

27
    Po povedeném centru prolétla hlavička Testroeta těsně nad brankou Slovanu.

25
    Z dálky zkoušel vypálit Stefaniak, ale jeho pokus brankáře Koláře nijak víc neohrozil. Skóre tedy zůstává 0:0.

18
    Slovan si vytvořil první zajímavou šanci. Daniel Bartl vystihl dlouhý balon a z pravé strany poslal dobrý přízemní centr do vápna na Milana Baroše, který dokázal udržet za zády obránce. Míč však nedokázal trefit dobře a nakonec minul vzdálenější tyč.

10
    Úvod utkání je zatím velmi opatrný, hraje se převážně ve středu pole a oba týmy si dávají pozor na to, aby v obraně nepropadly.