Ventspils – Aberdeen 0:1 (kon.) | Jelgava – Slovan Bratislava 3:0 (kon.) | Helsinki – Beroe 1:0 (kon.)
Kalju – Maccabi Haifa 1:1 (5:3 po pen.) | Loko Záhřeb – RoPS Rovaniemi 3:0 (kon.) | Žodino – Debrecín 1:0 (kon.)
Omonia Nikósie – Beitar Jeruzalém 3:2 (kon.) | Larnaka – Cliftonville 2:0 (kon.) | Europa – AIK Stockholm 0:1 (kon.)
Qäbälä – MTK Budapešť 2:0 (kon.) | Göteborg – Piast Gliwice 0:0 (kon.) | Grasshoppers – Reykjavík 2:1 (kon.)
Levski – Maribor 1:1 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Kajrat 2:1 (kon.) | Odd – Giannina 3:1 (kon.)
Slavia – Levadia Tallinn 2:0 (kon.) | Strømsgodset – SønderjyskE 2:2 (po pr.) | Vaduz – Midtjylland 2:2 (kon.)
Kukësi – Austria 1:4 (kon.) | Connah's Quay – Vojvodina 1:2 (kon.) | Brøndby – Hibernian 1:1 (5:3 po pen.)
Osmanlispor – Zimbru Kišiněv 5:0 (kon.) | Škendija – Neftçi Baku 1:0 (kon.) | Trnava – Širak 2:0 (kon.)
Čukarički – Fehérvár 1:1 (kon.) | Domžale – Soligorsk 2:1 (kon.) | Hajduk Split – CSMS Iasi 2:1 (kon.)
Budućnost Podgorica – Genk 2:0 (kon.) | Cork City – Häcken 1:0 (kon.) | St Patrick´s – Dinamo Minsk 0:1 (kon.)
Hearts – Birkirkara 1:2 (kon.) | Zagłębie – Partizan Bělehrad 1:0 (4:3 po pen.)
Strømsgodset IF
2:2 (2:0)
SønderjyskE
Čtvrtek 21.07.2016, 19:00 • Marienlyst Stadion (Drammen) [Kapacita: 8 468] • Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (21:33:52)

Dnešní dlouhé utkání je za námi. Hosté se nakonec díky brance v poslední minutě druhého prodloužení dostávají do 3. předkola Evropské ligy. Domácí nakonec tak v Evropské lize končí. Za domácí se dnes trefil 2x Keita. Za hosty se postarali o branky Uhre a Kløve.

Držení míče: 45% – 55%
    Střely celkem: 11 – 9
    Střely na branku: 5 – 7

120+1
    Druhé prodloužení skončilo.

120
    Tým SønderjyskE právě vstřelil branku! Tak to je neuvěřitelné! Hosté vstřelili rozhodující branku v poslední minutě druhého prodloužení a pravděpodobně se touto brankou dostávají do 3. předkola Evropské ligy! Autorem branky je TROELS KLÖVE.

118
    Parr v další obrovské šanci, tentokrát se dostal ke střele z hranice pokutového puntíku, ale i tento pokus dokázal Skender skvěle chytit.

118
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Marc Pedersen a místo něj nastupuje Mikkel Hedegaard.

117
    Parr se dostal ke střele z hranice vápna, jeho povedenou střelu však dokázal Skender skvěle chytit.

117
    Pomalu, ale jistě se nám blíží konec prodloužení a vypadá to, že dnes budeme svědky penaltového rozstřelu.

113
    Kastrati se dostal ke střele z hranice vápna, jeho pokus však skončil zhruba metr vedle pravé tyče.

110
    Tento rohový kop však nenadělal hostům větší potíže.

109
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

108
    Hra se momentálně pohybuje spíše ve středu hřiště.

106
    Rozhodčí zahájil druhý poločas prodloužení, tak uvidíme zda se dočkáme nějaké té branky.

106
    Začalo druhé prodloužení.

První poločas prodloužení je za námi. Stav se neměnil a domácí tak stále vedou 2:1. Uvidíme jak dopadne druhé prodloužení, pokud ani v něm nepadne branka bude následovat penaltový rozstřel.

105+2
    První prodloužení skončilo.

105
    Rozhodčí za malou chvíli ukončí první poločas prodloužení, stav utkání je však stále 2:1.