Ventspils – Aberdeen 0:1 (kon.) | Jelgava – Slovan Bratislava 3:0 (kon.) | Helsinki – Beroe 1:0 (kon.)
Kalju – Maccabi Haifa 1:1 (5:3 po pen.) | Loko Záhřeb – RoPS Rovaniemi 3:0 (kon.) | Žodino – Debrecín 1:0 (kon.)
Omonia Nikósie – Beitar Jeruzalém 3:2 (kon.) | Larnaka – Cliftonville 2:0 (kon.) | Europa – AIK Stockholm 0:1 (kon.)
Qäbälä – MTK Budapešť 2:0 (kon.) | Göteborg – Piast Gliwice 0:0 (kon.) | Grasshoppers – Reykjavík 2:1 (kon.)
Levski – Maribor 1:1 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Kajrat 2:1 (kon.) | Odd – Giannina 3:1 (kon.)
Slavia – Levadia Tallinn 2:0 (kon.) | Strømsgodset – SønderjyskE 2:2 (po pr.) | Vaduz – Midtjylland 2:2 (kon.)
Kukësi – Austria 1:4 (kon.) | Connah's Quay – Vojvodina 1:2 (kon.) | Brøndby – Hibernian 1:1 (5:3 po pen.)
Osmanlispor – Zimbru Kišiněv 5:0 (kon.) | Škendija – Neftçi Baku 1:0 (kon.) | Trnava – Širak 2:0 (kon.)
Čukarički – Fehérvár 1:1 (kon.) | Domžale – Soligorsk 2:1 (kon.) | Hajduk Split – CSMS Iasi 2:1 (kon.)
Budućnost Podgorica – Genk 2:0 (kon.) | Cork City – Häcken 1:0 (kon.) | St Patrick´s – Dinamo Minsk 0:1 (kon.)
Hearts – Birkirkara 1:2 (kon.) | Zagłębie – Partizan Bělehrad 1:0 (4:3 po pen.)
Connah's Quay Nomads FC
1:2 (0:1)
Vojvodina Novi Sad
Čtvrtek 21.07.2016, 19:45Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:45.

Ještě jednou Vás vítám u odvety 2. předkola, ve kterém Connah's Quay FC přivítá FK Vojvodinu Novi Sad. Začátek zápasu je od 19:45.

V prvním zápase zvítězil srbský tým 1:0 gól z 86. minuty, který vstřelil Paločevič a přiblížil tak Vojvodinu 3. předkolu, kde se vítěz tohoto střetnutí utká s vítězem dvojzápasu Minsk/St Patrick´s Athletic FC.

Hlavním rozhodčím bude Peter Kralovič ze Slovenska, kterému na lajně budou pomáhat pánové Erik Weiss a Miroslav Benko.

Waleský celek si v prvním předkole překvapivě poradil s norským Stabaekem, když doma uhrál remízu 0:0, načež na venkovním hřišti po brance Morrise zvítězil.

Vojvodina v prvním předkole postoupila přes Bokelj z Černé Hory po celkovém výsledku 6:1. Srbové na venkovním hřišti sice remizovali 1:1, avšak doma soupeře smetli hladce 5:0. Nutno podotknout, že velkým favoritem je i v tomhle předkole a měla by v odvetě potvrdit roli favorita. Vždyť minulou sezónu došla až do 4. předkola, kde ji zastavila až Viktorie Plzeň.

Mírnou výhodu v úvodním utkání získal celek Vojvodina Nový Sad, který před týdnem porazil svého waleského soka 1:0 gólem z 86. minuty, kdy se trefil Palačevič. Srbský tým tak využil domácího prostředí a připsal si těsnou výhru. Dnes tak bude ve Walesu hájit vedení 1:0.

Connah's Quay FC proto dnes potřebuje nutně zvítězit a vstřelit minimálně dva góly, pokud chce pomýšlet na postup.

Vojvodina Novi Sad měla v prvním utkání velkou střeleckou a herní převahu, ale vytěžila jen jediný gól. Uvidíme, jak si tým z Walesu dnes na srbské půdě povede.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Connah's Quay FC: Danby – Disney, Kearney, Horan (C), Morris, Davies, Smith, Owen, Baynes, Short, Wilde.

FK Vojvodina Novi Sad: Kordič – Kovačević, Meleg (C), Puškarić, Paločević, Antić, Malbašić, Maksimović, Jovančić, Miletić, Trujić.

Rozhodčí: Kralovič – Weiss, Benko (všichni SVK).

1

2
    Vojvodina nastoupila v modrých dresech, domácí v červené kombinaci. V úvodu utkání mají převahu hráči ze Srbska, ale zatím se do šance nedostali.

3
    Domácí přistiženi v ofsajdu, Vojvodina bude rozehrávat.

5
    Hraje se převážně ve středu pole. Častěji drží míč Srbové, ale nedostávají se do nebezpečného území z pohledu domácích.

6
    Domácí Horan se dopustil faulu, Vojvodina bude rozehrávat.

7
    Vojvodina právě vstřelila branku!
    Vojvodina Novi Sad se prosazuje z trestného kopu. Kapitán DEJAN MEJEG zakroutil míč ze standardky rovnou pod břevno – 0:1!
    7. Dejan MELEG - 0:1

9
    Na maličkém stadionu ve Walesu mají více radosti hosté ze Srbska. Při součtu předchozí výhry 1:0 z domácího utkání je nyní Vojvodina Novi Sad už hodně blízko postupu.

11
    Domácí se dostali na útočnou polovinu hřiště, ale brzy o míč přišli.

12
    Vojvodina drží míč ve středu pole.

13
    Hostující Malbašić dostal přihrávku do ofsajdu a akce hostujícího celku skončila.

15
    Utkání zatím nemá potřebnou kvalitu. Domácí se snaží více tlačit do útoku, ale na jejich hře vidíme mnoho nepřesností.

16
    Domácí příznivci waleského celku jsou slyšet, jinak stadion týmu Connah's Quay FC je velmi malý až téměř divizní úrovně.

17
    Vojvodina hrající v modrém v klidu drží míč na útočné polovině hřiště a kombinuje.

18
    Vojvodina kopala roh, ale pokus Melega nebyl příliš povedený a domácí se v klidu ubránili.

20
    Domácí Woolfe se odhodlal k pěkné individuální akce, jeho finální střela ale byla zablokována.

21
    Po faulu domácích bude rozehrávat trestný kop Kovačević.

22
    Domácí se ubránili a vyváží míč dopředu.

23
    Connah's Quay vybojoval rohový kop, hráči se postěhují do vápna.

24
    Domácí vytvořili závar před brankou gólmana Kordiče, poté spěchal Maksimović s míčem do otevřené obrany soupeře, ale nezakončil ideálně.

25
    Postupem času se hra vyrovnává, na střely je to 2:2 a jen těsně má Vojvodina větší územní převahu.

27
    Nyní ale z trestného kopu znovu zahrozil hostující Meleg, který kroutil míč na vzdálenější tyč a přinutil Danbyho k důležitému zákroku. Ještě z toho bude roh pro hosty.

28
    Connah's Quay roh ubránil, ale Vojvodina ještě bude vhazovat.

30
    Wilde fauloval Kovačeviče a domácí o míč přijdou.

31
    Utkání toho zatím moc nenabízí, domácí hru opticky vyrovnávají, ale na větší šance čekáme.

33
    Hostující Trujič se ocitl v ofsajdu.

34
    Vojvodina prokazuje vyšší fotbalovou zdatnost, ale s vidinou náskoku už lehce polevuje. A domácí se nemohou dostat do pořádné gólové akce.

35
    Jovančić chtěl vybojovat rohový kop, ale nakonec se on dotkl míče jako poslední a balon skončil v zámezí.

36
    Po centru Mejega hlavičkoval vedle branky Trujić.

38
    Domácí drží míč ve středu pole.

40
    Connah's Quay FC ubránil závar před vlastní brankou a vyváží míč do bezpečí.

42
    Domácí Baynes bude zahrávat roh.

43
    Kordič vyboxoval míč po rohu do bezpečí.

44
    Hosté kombinují s míčem v postupu od vlastní branky. Čeká se na poločasovou pauzu.

45

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

Sudí Kralovič ukončil první poločas a můžeme se těšit na přestávku. Po první půli vede Vojvodina Novi Sad 1:0, když se hned v úvodu trefil Meleg. Pak jsme sledovali vyrovnanou hru, ale o poznání blíže má k postupu právě srbský tým, který si přivezl náskok 1:0 už z domácího zápasu.

46

48
    Vojvodina Novi Sad bude kopat penaltu!

48
    Žlutou kartu dostává Horan (Connah's Quay FC).

49
    DEJAN MELEG se nemýlil z pokutového kopu a dnes už podruhé pověsil míč do sítě – 0:2.
    49. Dejan MELEG - 0:2

51
    Žlutou kartu dostává Morris (Connah's Quay FC).

51
    Žlutou kartu dostává Maksimović (FK Vojvodina Novi Sad).

53
    Vojvodině vyšel parádně vstup do druhé půle a nyní už o postupu srbského celku nelze pochybovat.

54
    Malbašić fauloval Morrise a hosté přijdou o míč.

55
    Střídání v týmu Connah's Quay FC: ze hřiště odchází Disney, přichází Davies.

56
    Srbové v klidu kontrolují hru.

58
    Žlutou kartu dostává Davies (Connah's Quay FC).

60
    Domácí nyní mohli snížit! Nejprve střílel zblízka Wilde a poté ještě hlavičkoval nad Short.

61
    Nyní se naopak Welšané bránili, na poslední chvíli odkopával míč Kearney.

62
    Malbašić se ukázal zblokovanou střelou.

63
    Střelu Jovančiče z dálky mířící doprostřed branky Danby zastavil.

65
    Connah's Quay FC právě vstřelil branku!
    Welšané snižují, přízemní centr Baynese protečoval do branky MICHAEL WILDE – 1:2.
    65. Michael WILDE - 1:2

66
    Woolfe z dobré pozice mířil vedle!

68
    Střídání v týmu FK Vojvodina Novi Sad: ze hřiště odchází Jovančić, přichází Mićić.

69
    Short fauloval Paločeviče, Vojvodina získá míč.

70
    Vojvodina získala roh.

71
    Domácí se ale rohovému kopu ubránili.

72
    Matty Owen přichází na hřiště, odchází jeho jmenovec Jay Owen.

73
    Žlutou kartu dostává Kearney (Connah's Quay FC).

74
    Vojvodina bude rozehrávat ze středu hřiště.

75
    Střídání v týmu FK Vojvodina Novi Sad: ze hřiště odchází Trujić, přichází Stamenić.

76
    Davies se dostal do dobré pozice na hranici vápna, ale nepodařilo se mu vyrovnat.

77
    Paločević se dopustil faulu.

78
    Centr Stameniče, byť s problémy, gólman Danby zastavil.

79
    Vojvodina bude kopat rohový kop.

80
    Po rohu kapitán Vojvodiny Meleg hlavičkoval nad branku.

81
    Domácí se pokoušejí o závěrečný nápor, ale hra je často kouskována.

82
    Oba celky mají problémy s kombinací a úroveň zápasu není zrovna nejvyšší.

83
    Tohle ale mohla být penalta! Po centru domácího útočícího hráče zahrál Kovačević rukou, ale nepískalo se a hraje se dál.

84
    Střídání v týmu Connah's Quay FC: ze hřiště odchází Wilde, přichází Ruane.

85
    Hostující Malbašić se ocitl v ofsajdu.

86
    Hostující Zličič mířil nad branku.

87
    Domácí se snaží ještě o vyrovnání a tlačí se do útoku.

88
    Z brejku ale mohla udeřit Vojvodina. Na malém vápně dostal přihrávku Trujič a mířil vedle.

90
    V závěru zápasu uvidíme ještě roh pro Vojvodinu.

90+1
    Z rohu ale velké nebezpečí nevzniklo, Danby bude vykopávat.

90+1

Vojvodina Novi Sad vyhrála ve Walesu 2:1 a v klidu srbský tým postoupil do dalšího předkola. Srbové potvrdili výhru 1:0 z domácího prostředí. Dnes jsme sledovali vyrovnaný zápas, ale Vojvodina byla přece jen kvalitnější v koncovce a dostala se do dvougólového vedení, v 65. minutě pak snížil domácí Wilde, ale více už Welšané nestihli. (21:33:20)

Martin Pešout

Branky: 65. Wilde – 7. Meleg, 49. Meleg (pen.)

Karty:   48. Horan (CQU), 51. Morris (CQU), 58. Davies (CQU), 73. Kearney (CQU) – 51. Maksimović (VJV)

Connah's Quay Nomads FC: Danby – Disney, Kearney, Horan (C), Morris, Davies, Smith, J. Owen, Baynes, Short, Wilde.
    Náhradníci: Rushton, Linwood, Ruane, Woolfe,M. Owen, Nash

Náhradníci: Perić, Mičić, Aščević, Babić, Zličić, Stamenić

Rozhodčí: Kralovič – Weiss, Benko (všichni SVK)
    14.07.2016
    Vojvodina - Connah's Quay 1:0

Branky: 86. Palačevič

Karty:   60. Malbašič (VJV) – 73. Baynes (CQU), 88. Horan (CQU)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 15:1. Rohy: 12:0. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 8:10.