Melbourne Victory – Juventus 1:1 (4:3 po pen.) | Celtic – Leicester 1:1 (5:6 po pen.)
po penal. (5:6)
Celtic Glasgow
1:1 (0:0)
Leicester City
Sobota 23.07.2016, 18:30 • Celtic Park (Glasgow) [Kapacita: 60 832] • International Champions Cup

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (20:41:03)

Dnešní utkání je za námi. Leicester nakonec dokázal zvítězit 5:6 po penaltách a do tabulky si tak připisuje 2 body, Celtic po dnešní prohře si připíše do tabulky 1 bod. Na první branku dnešního utkání jsme si museli počkat až do druhého poločasu, ihned na začátku se však dokázal prosadit krásnou střelou Mahrez. Domácím se podařilo srovnat v 59. minutě, a to když se dokázal prosadit O'Connell. Poté jsme už branku neviděli a následovat tak museli penalty. V nich se dlouho střelci nemýlili, to až v 6. sérii James Forrest, kterého dokázal vychytat Schmeichel. Hosté tak dnes, jak jsem už zmiňoval zvítězili 5:6 po penaltách

Držení míče: 59% – 41%
    Střely celkem: 7 – 9
    Střely na branku: 4 – 2

Daniel AMARTEY

6. série
    5:6
    Daniel Amartey proměňuje a Leicester tak dnes vítězí 5:6 po penaltách!
    James FORREST

6. série
    5:5
    James Forrest poslal míč k levé tyči, tam se však vydal i Schmeichel a ten míč tak dokázal vyrazit mimo tři tyče!
    Shinji OKAZAKI

5. série
    5:5
    Shinji Okazaki tvrdou střelou pod břevno srovnává na 5:5.
    Ryan CHRISTIE

5. série
    5:4
    Ryan Christie poslal míč k pravé tyči, načež Schmeichel se vydal na opačnou stranu a Celtic tak vede 5:4.
    Benjamin CHILWELL

4. série
    4:4
    Benjamin Chilwell proměňuje a srovnává na 4:4.
    Eoghan O'CONNELL

4. série
    4:3
    Eoghan O'Connel poslal míč k levé tyči, na který se Schmeichel natahoval marně a Celtic tak vede 4:3.