Liberec – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Třinec – Olomouc 5:2 (kon.) | Benátky n/J – Almetěvsk 7:2 (kon.)
Martin – Košice 1:2 (0:1 po s.n.) | Litvínov – Plzeň 3:2 (3:2 po s.n.) | Slavia – K. Vary 5:2 (kon.)
Banská Bystrica – Cracovia 6:3 (kon.) | Poruba 2011 – Jastrzębie 4:0 (kon.) | Havířov – Vítkovice 2:3 (1:2 po s.n.)
Kadaň – Most 2:3 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Prostějov – Tychy 1:2 (kon.)
Kometa Brno – HC Slovan 5:3 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
HC Most
Čtvrtek 04.08.2016, 18:00Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

HC MOST

Pro hosty je zápas v Kadani prvním přípravným utkáním. Trenérské duo Doležal – Zíma má k dispozici celkem třicet hokejistů. Během letní přestávky ukončil kariéru Vítězslav Nedrda, zato přišli dva zkušení hokejisté – Tomáš Divíšek a Marek Pinc. Druhý jmenovaný však do dnešního utkání nezasáhne, v brance se představí jeden z dvojice Mouček – Spěšný.

SK KADAŇ

Také domácí hráče čeká první přípravný zápas. Kadaňský tým bude i tento rok těžit ze spolupráce s Piráty Chomutov a s karlovarskou Energií. Kadaňské mužstvo bude i tento rok tvořeno převážně mladými hráči, které doplnilo několik zkušenějších hokejistů. Do týmu Trhačů se vrátili Jaroslav Kůs a Jaroslav Mrázek, naopak odešel slovenský útočník Martin Sloboda.

Sportovní klub Kadaň: Král (Dvořák) – Černý, Trefný (C), Mrázek, Blaha, Šimek, Walter, Drobný, Novák – Osmík, Hejcman, Petráš – Kohout, Vrána, Harkabus – Ringler, Šťovíček, Kellerstein – Wágner, Macháček, Tupý

HC Most: Mouček (Spěšný) – Charousek, Šelf, Hora, Rulík, Cvrk, Strejček(C), Procházka, Bednárik, Kubinčák, Divíšek, Slavíček, Rod, Alinč, Řehoř, Mical, Kučera, Chlapík, Čmolík, Trubeneker, Ujfaluši.

00:01

00:11
    Úvodní vhazování vyhrál Most, ale Šefl posla kotouč pouze na kadaňské hole.

00:51
    Slavíčkovu střelu tečoval Divíšek, ale Král nemusel zasahovat.

01:14
    Blahovu střelu ukryl Mouček do lapačky.

01:39
    První vyloučení dnešního zápasu. Za hákování obdržel dvě minuty Vrána(KAD)

02:10
    Most kombinuje za domácí brankou.

02:47
    Po nepřesné rozehrávce Mostu vyhazuje Kohout a domácí mohou střídat.

03:20
    Slavíček měl dvakrát před sebou odkrytou branku, ale ani jednou nedostal kotouč za Králova záda!

03:39

03:48
    Trubeneker ujel s Ujfalušim do přečíslení dva na jednoho, ale Král skvělým zákrokem podržel svůj tým.

04:40
    Kadaň právě vstřelila branku!
    A z první branky se může radovat domácí tým. Domácí ujeli do přečíslení tři na jednoho, které přesnou střelou pod břevno zakončil MARTIN KOHOUT. Asistence: Jan Walter.

05:38
    Mical zachytil puk na modré čáře, ale okamžitě k němu přistoupili tři hráči domácího týmu a o kotouč jej obrali.

05:57
    Ofsajd Mostu.

06:22
    Další přesilová hra pro Most. Za nedovolené bránění obdržel menší trest Hejcman(KAD).

06:48
    Kadaň vyhazuje.

07:10
    Řehoř zkoušel dostat puk do útočného pásma individuální akcí, ale nevyzrál na obranu Trhačů.

07:58
    A Kadaň jde do tří! Za krosček obdržel dvouminutový trest Wágner.

08:22
    Domácí ve čtyřech.

08:31
    Mostecký ofsajd.

08:46
    Charouskova prudká střela od modré čáry skončila v ochranné síti.

09:03
    První vyloučení na straně Mostu. Charousek dohrál souboj s Petrášem a obdržel dvouminutový trest za krosček.

09:16
    Mouček raději přikryl kotouč před dotírajícími útočníky domácích.

09:27
    Na ledě zůstává ležet jeden z hráčů hostí. Zubzanda přerušuje hru.

Řehoř se nakonec sám zvedá z ledu a odjíždí na střídačku.

09:59
    Domácí v plném počtu. Následuje minutová početní výhoda pro Kadaň.

10:42
    Walterovu střelu od modré čáry zkoušel tečovat Vrána, ale Mouček ukryl kotouč mezi betony.

10:55
    Osmíkova prudká střela těsně minula pravou tyč Moučkovy branky.

11:13
    A po tvrdém zákroku zůstává na ledě také jeden z Kadaňských.

11:13
    Za vražení na hrazení obdržel menší trest Šefl(MST).

11:55
    Nepřesná Wágnerova rozehrávka vyhání Trhače z útočného pásma.

12:05
    Ofsajd Kadaně.

12:22
    Harkabus projel mezi třemi hráči hostů, ale jeho střela šla doprostřed branky, kde stál připravený Mouček.

12:56
    Vránova střela k levé tyči skončila na Moučkově betonu.

13:13

13:15
    Mrázek vypálil z prostoru levého kruhu, ale Mouček vytáhl skvělý zákrok lapačkou.

14:23
    Most se po dlouhé době dostal před Krále, ale hosté se zatím nemohou dostat ke střele.

14:45
    Kučerovu slabou střelu vyrazil Král do rohu kluziště.

15:21
    Hejcman projel přes celé kluziště, jeho sólovou akci zastavil až Mouček, který ukryl kotouč do lapačky.

15:43
    Petráš v samostatném úniku nastřelil tyč.

15:45
    Za hrubost obdržel dvouminutový trest Slavíček(MST).

16:33
    Blaha dostal přihrávku mezi kruhy, ale včas k němu přistoupili obránci hostů a obrali jej o kotouč.

17:45

18:13
    Po obrovské chybě obrany se před brankou ke kotouči mohl dostat Kellerstein, ale Mouček povyjel z branky a kotouč poslal do bezpečí.

19:06
    Alinč zůstal osamocený na levém kruhu, ale nedokázal vystřelit.

19:45
    Petráš hledal před brankou Vránu, ale druhý jmenovaný na kotouč nedosáhl.

19:49

20:00

Úvodní dvacetiminutovka přinesla rychlý hokej s šancemi na obou stranách. V úvodu zápasu byli aktivnější hosté i díky několika přesilovým hrám, včetně krátké dvojnásobné výhody. Šance ovšem nevyužili a branky se dočkali Trhači, v 5. minutě se trefil přesnou střelou pod břevno Kohout. Ve druhé polovině vyli aktivnější domácí, ale Mouček podržel svůj tým. Druhá dvacetiminutovka začne přibližně v 18:50.

20:01

20:12
    Po úvodním vhazování se k puku dostal Petráš, jeho střelu vyrazil Mouček vyrážečkou.

20:45
    Šoflova střela skončila ve Králově lapačce.

21:30
    Most kombinuje za vlastní brankou.

22:14
    Šťovíček dostal puk přes celé kluziště, ale nedokázal zpracovat prudkou přihrávku.

23:01
    Za nedovolené bránění obdržel dvě minuty Wágner(KAD)

23:20
    Kadaň vyhazuje přes všechny čáry.

24:02
    Most zavřel domácí do pásma, ale zatím se nedostal ke střele.

24:22
    Kadaň znovu vyhazuje.

24:44
    Most právě vstřelil branku!
    A Most vyrovnává! Horovu střelu od modré čáry tečoval TOMÁŠ ROD. Asistence: Daniel Hora.

25:41
    Tupého střela skončila v Moučkově lapačce.

26:38
    Most si zahraje přesilovou hru. Za vražení na hrazení obdržel dvě minuty Novák(KAD).

27:19
    Kadaň vyhazuje a oba celky střídají.

27:37
    Král raději přerušil hru před dotírajícím útočníkem hostů.

Mouček má problém s výstrojí a zůstává u střídačky.

27:58
    Alinč ujížděl na Krále, ale do cesty se mu postavil jeden z domácích obránců.

28:23

28:40

29:27
    Most drží kotouč v obranném pásmu Trhačů, Král zatím nemusel zasahovat.

30:33
    Modrobílí drží kotouč a hledají skulinu v domácí obraně.

31:00
    Tupého střela skončila na Moučkově betonu.

31:20
    Za hákování obdržel dvouminutový trest Macháček(KAD).

31:51
    Řehoř v samostatném úniku přestřelil branku!

32:18
    Rulíkova střela od modré čáry skončila v Králově lapačce.

32:27
    Kadaňským se nadvakrát podařilo vyhodit.

33:00
    Kadaň znovu vyhazuje a střídá.

33:20

34:05
    Po sérii nepřesností vyváží Most kotouč do útočného pásma.

34:28
    Ringler zůstal osamocený před Moučkem,ale nedostal puk mezi betony brankáře hostů!

35:34
    Kellerstein dostal puk za obranu hostů, ale jeho únik zastavil ofsajd.

36:35
    Z ničeho nic napřáhl od modré čáry ROBERT ČERNÝ a přesnou střelou pod břevno vrací domácímu týmu vedení. Bez asistence.

37:09
    Pro Most, který byl aktivnějším tým, je druhá domácí branka studenou sprchou. Hosté se snaží o vyrovnání, ale brzdí je nepřesná rozehrávka.

37:59
    Puk poskakoval po brankové čáře, ale žádný z domácích útočníků nedokázal zakončit. Kotouč nakonec ukryl Mouček pod beton.

40:00
    Hejcman překonal Moučka, ale puk přešel přes čáru až po siréně a rozhodčí tak branku neuznává!

40:00

Druhá třetina přinesla zajímavý hokej. Hosté vyrovnali zásluhou Roda ve 25. minutě, ale Trhačům vrátil vedení tři minuty před koncem třetiny Robert Černý. Třetí branku přidal se sirénou Hejcman, ale rozhodčí branku neuznal. Třetí třetina začne přibližně v 19:40.

40:01

40:43
    Osmík se tlačil ke kotouči vedle pravé tyče, ale obrana hostů jej obrala o kotouč.

43:35
    Černý našel na útočné modré čáře Petráše, jehož samostatný únik zastavil Mouček, který nedovolil domácímu útočníkovi zakončit!

44:25
    A je znovu vyrovnáno. Kubinčák našel volného TOMÁŠE DIVÍŠKA, který přesnou střelou pod horní tyč vyrovnává. Asistence: Vojtěch Kubinčák.

45:45
    Most vyhodil puk pouze na hůl Drobného.

46:25
    Most znovu vyhazuje a střídá.

47:18
    Černý hledal rychlou přihrávkou rozjetého Hejcmana, ale domácímu útočníkovi puk přeskočil hokejku.

48:05
    A zkušené duo Mostu otáčí skóre! Divíšek našel před brankou volného VOJTĚCHA KUBINČÁKA, který přesnou střelou mezi betony překonává Krále. Asistence: Tomáš Divíšek.

49:00

50:00
    Most drží kotouč ve středním pásmu.

50:06
    Ofsajd modrobílých.

50:13
    Drobný poslal kotouč na tribunu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

50:58
    Chlapík se dostal až před Krále, ten si však povyjel z branky a jeho střelu vyrazil mimo tři tyče.

52:04
    Hejcman nezpracoval kotouč na útočné modré čáře a tak pouze odevzdal kotouč.

52:41
    Přesilová hra pro Kadaň. Dvě minuty za podražení obdržel Hora.

53:16
    Kadaň drží kotouč, Mouček zatím nemusel zasahovat.

53:30
    Nepřesná rozehrávka vyhání domácí do středního pásma.

53:53
    Po ukázkové kombinaci mohl do odkryté klece dorážet Kohout, ale nezvedl kotouč a trefil pouze Moučkův levý beton.

54:26
    Král vyjel až na modrou čáru aby pomohl domácím s rychlou rozehrávkou.

54:41

55:00
    Ringlerova střela skončila pouze v náručí brankáře hostů.

55:20

55:50
    Domácí kombinují ve vlastním pásmu, hosté vysoko napadají.

56:24
    Strejček našel z druhé vlny dojíždějícího Roda, s jehož prudkou střelou si Král s problémy poradil.

57:06
    Harkabusova prudká střela propadla Moučkovi mezi betony, ale brankář hostů si lehl na led a zachytil kotouč před brankovou čárou.

58:08
    Hejcman zkoušel vystřelit z ostrého úhlu, ale minul branku.