Japonsko – J. Korea 1:3 (kon.) | Čína – Nizozemsko 2:3 (kon.) | Brazílie – Kamerun 3:0 (kon.)
17 22 17
Sobota 06.08.2016, 22:05 • Maracanãzinho, Rio de Janeiro, Brazílie • Olympijské hry - ženy • Skupina B
Sledujte:

0:0
    Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (23:28:49)

0:0
    Američanky vykročily zcela jednoznačně do olympijského turnaje, když si poradily s týmem Portorika ve třech setech. Portoričanky se držely jen ve druhém setu, kdy mohly dokonce pomýšlet na zisk setu. To se jim však nepodařilo a upouštějí zápas s nulou na kontě setů. Největší útočnou silou USA byla jednoznačně Kim Hillová, která z pozice smečařky dotáhla svůj tým k vítězství.

25:17
    Třetí set skončil.

25:17
    Druhý mečbol již Američanky proměňují. Hillová se prosadila z pozice pipu a ukončuje tento zápas.

24:17
    První odvrací Ocasiová, která také vytlouká jednoblok, která byl proti ní na síti.

24:16
    Glassová našla na síti Larsonovou a ta lehkou smečí vytlouká rozhození blok soupeřek. Sada mečbolů pro tým USA.

23:16
    Po sérii super servisů již přichází chyba na podání.

23:15
    A další přímý bod. Tentokrát míč nepřihrála Debora Seilhamerová.

22:15
    Nyní už to s razancí přehnala a míč končí těsně za kurtem. Ale Challenge ukazuje míč v kurtu. Bod pro podávající hráčku.

21:15
    Navíc přidává i přímý bod z podání a je to už o šest bodů.

20:15
    Přesně po dvaceti minutách třetího setu je tu také dvacátý bod pro tým Karcha Kiralyho. Hillová smečuje přes blok do středu kurtu.

19:15
    Nyní již končí míč z podání jen v síti.

19:14
    Američanky přidávají další bod po svém servisu a s Portorikem to vypadá zle.

18:14
    Přímý bod z podání pro tým USA.

17:14
    Také univerzálka na druhé straně, Murphyová, se nenechala zahanbit, když útočí od bloku pryč.

16:14
    Po oddechovém čase se prosazuje Ocasiová, která z univerzálu nadala bloku šanci.

16:13
    Třetí bod v řadě pro tým USA. Nyní se v útoku neprosadila Cruzová, která se dostala na palubovku.

15:13
    Navíc přidává blok také Glassová, která navazuje na blokařské představení z úvodu zápasu.