Agatha, Barbara – Hermannová, Sluková 2:1 (kon.)
Sobota 06.08.2016, 20:30Olympijské hry - Plážový volejbal - ženy • Skupina B
Sledujte:

0:0
    Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (21:40:08)

0:0
    Češky bojovaly, Češky dřely. Na vítězství nad mistryněmi světa to dnes nestačilo. V prvním setu české plážové volejbalistky už prohrávaly 12:16, ale stal se malý zázrak a první sada šla po několika chybách Barbary za českou reprezentací. I ne začátku druhé sady byly Češky lepším týmem, ale poté se především Barbara rozehrála k vynikajícímu výkonu. Oproti tomu začala chybovat Markéta Sluková, na kterou přicházelo mnohem více podání a druhý set šel pro domácí hráčky. V rozhodujícím setu vedly Češky i o dva body. Poté však přišel sporný moment na síti a rozhozená Markéta Sluková se již nedokázala vrátit zpět do zápasu.

Češky si z prvního zápasu odnášejí sice prohru, ale po velmi dobrém výkonu především v první polovině utkání.

Barboru Hermannovou a Markétu Slukovou čekají v základní skupině ještě dva zápasy. Proti Španělkám Lilianě s Elsou a argentinský pár Gallayová/Klugová.

15:11
    Třetí set skončil.
    15:11 Až třetí mečbol ukončuje tento zápas

15:11
    Je konec! Sluková sice vybrala smeč Agathy, ale Hermannová jen odevzdala míč na domácí polovinu a ten se vrátil na českou stranu mimo dosah českých hráček.

14:11
    Barbara dostala dobrou nahrávku, ale nepoložila míč na zem. Hermannová ještě oddaluje konec zápasu.

14:10
    První odvrací Sluková oblíbeným úderem za blok.

14:9
    Hned pět mečbolů pro domácí celek. Sluková nepřihrála přesně a Hermannová v pádu odehrála míč do autu.

13:9
    Barbara měla ideální nahrávku a úderem podél sítě přibližuje svůj tým k vítězství.

12:9
    Sluková nesložila míč, ale do útoku se dostala také Hermannová, která dává velmi tvrdou smeč do písku.

12:8
    Navíc přichází přímý bod z podání do středu pole. Češky mají nyní daleko k prvnímu vítězství na turnaji.

11:8
    Agatha po delší době v útoku a ta ale hraje přes vysoký český blok.

10:8
    Nyní už bodují také Češky. Markéta už lobuje přes blok a přidává bod.

10:7
    Brazilky dál odskakují. Sluková je zablokovaná a s českým týmem to nevypadá vůbec dobře.
    9:7 Smeč Markéty Slukové končí těsně v autu

9:7
    Markéta Sluková smečuje po výborné nahrávce jen do autu. Brazilky se mohou radovat. Český tým si bere oddechový čas.

8:7
    Podání na Barbaru a ta si poradila znovu útokem do protipohybu české polařky.

7:7
    Markéta Sluková nyní drží český tým. Páska pomohla českému duu.

7:6
    Barbara nepoložila míč do písku, ale Hermannová neumístila bodovku do volného místa a Brazilky dávají bod.