Zahajovací ceremoniál | (kon.) | | | Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 1. den | (kon.) |
Soutěž jezdecké všestrannosti - den první | (kon.) | | | Soutěž jezdecké všestrannosti - den první | (kon.) |
Do 48 kg - dopolední část (ženy) | (kon.) | | | Do 60 kg - dopolední část (muži) | (kon.) |
Do 48 kg - odpolední část (ženy) | Vítězka: Paula Peretová (ARG) (kon.) | | | Do 60 kg - odpolední část (muži) | Vítěz: B. Muslanov (RUS) (kon.) |
Skif - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | Skif - rozjížďky (ženy) | (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | Dvojskif - rozjížďky (ženy) | (kon.) |
Dvojskif - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy - rozjížďky M | (kon.) |
Párová čtyřka - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | Párová čtyřka - rozjížďky (ženy) | (kon.) |
400m polohový závod - rozplavby (muži) | Vítěz: Ch. Kalicz (USA) (kon.) | | | 100m motýlek - rozplavby (ženy) | Vítěz: S. Sjöströmová (SWE) (kon.) |
400m volný styl - rozplavby (muži) | Vítěz: C. Dwyer (USA) (kon.) | | | 400m polohový závod - rozplavby (ženy) | Vítěz: K. Hosszuová (HUN) (kon.) |
100m prsa - rozplavby (muži) | Vítěz: A. Peaty (GBR) (kon.) | | | 4 x 100 m volným stylem - rozplavby (ženy) | Vítěz: Austrálie (kon.) |
Vzduchová puška - kvalifikace (ženy) | Vítěz: Li Duová (CHN) (kon.) | | | Vzduchová puška - finále (ženy) | Vítěz: Virginia Thasherová (USA) (kon.) |
Vzduchová pistole - kvalifikace (muži) | Pang Wei (CHN) (kon.) | | | Vzduchová pistole - finále (muži) | Vítěz: Vinh Xuan Hoang (VIE) (kon.) |
Individuální závod (muži) | Vítěz: G. van Avermaet (BEL) (kon.) |
Týmová soutěž - vyřazovací část (muži) | (kon.) | | | Týmová soutěž - o medaile (muži) | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
Dvouhra (ženy) – předkolo | (kon.) | | | Dvouhra (muži) – předkolo | (kon.) |
Dvouhra (ženy) – 1. kolo | (kon.) | | | Dvouhra (muži) – 1. kolo | (kon.) |
Do 49 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 60 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 81 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 91 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 49 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 60 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 81 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Kvalifikace (muži) - subdivize 1 | (kon.) | | | Kvalifikace (muži) - subdivize 2 | (kon.) |
Kvalifikace (muži) - subdivize 3 | (kon.) |
Kord jednotlivci (ženy) | Vítěz: Emese Szászová (HUN) (kon.) |
Odpolední skupinové zápasy | (kon.) | | | Večerní skupinové zápasy | (kon.) |
Argentina - Nizozemsko | 3:3 (kon.) | | | Indie - Irsko | 3:2 (kon.) |
Belgie - Velká Británie | 4:1 (kon.) | | | Austrálie - Nový Zéland | 2:1 (kon.) |
Kanada - Německo | 2:6 (kon.) |
Argentina - USA | 1:2 (kon.) |
Srbsko - Maďarsko | 13:13 (kon.) | | | USA - Chorvatsko | 5:7 (kon.) |
Španělsko - Itálie | 8:9 (kon.) | | | Řecko - Japonsko | 8:7 (kon.) |
konec
Týmová soutěž - vyřazovací část (muži)
Komentáře nejsou k dispozici.
Osmifinálové dvojice
Francie – Malajsie 6:2
Čína – Brazílie 6:2
Tchaj-wan – Indonésie 2:6
Španělsko – Nizozemsko 1:5
Startovní listina:
Brazílie
Bernardo Oliveira
Daniel Rezende Xavier
Marcus Dalmeida
Čína
Jü Sing
Süe-sung Ku
Ta-pcheng Wang
Španělsko
Miguel Alvarino Garcia
Antonio Fernandez
Juan Rodrigues Liebana
Francie
Lucas Daniel
Pierre Plihon
Jean-Charles Valladont
Indonésie
Riau Ega Agatha
Hendra Purnama
Muhammad Wijaya
Malajsie
Khairul Anuar Mohamad
Haziq Kamaruddin
Muhammad Akmal Nor Hasrin
Nizozemsko
Rick Ven der Ven
Mitch Dielemans
Sjef Van der Berg
Tchaj-wan
Hao-Wen Kao
Chun-Heng Wei
Guan-Lin Ju
Francie – Malajsie 6:2
Čína – Brazílie 6:2
Tchaj-wan – Indonésie 2:6
Španělsko – Nizozemsko 1:5
Startovní listina:
Brazílie
Bernardo Oliveira
Daniel Rezende Xavier
Marcus Dalmeida
Čína
Jü Sing
Süe-sung Ku
Ta-pcheng Wang
Španělsko
Miguel Alvarino Garcia
Antonio Fernandez
Juan Rodrigues Liebana
Francie
Lucas Daniel
Pierre Plihon
Jean-Charles Valladont
Indonésie
Riau Ega Agatha
Hendra Purnama
Muhammad Wijaya
Malajsie
Khairul Anuar Mohamad
Haziq Kamaruddin
Muhammad Akmal Nor Hasrin
Nizozemsko
Rick Ven der Ven
Mitch Dielemans
Sjef Van der Berg
Tchaj-wan
Hao-Wen Kao
Chun-Heng Wei
Guan-Lin Ju
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka