Itálie – Francie 3:0 (kon.) | Brazílie – Mexiko 3:1 (kon.) | Polsko – Egypt 3:0 (kon.)
25 19 14 18
Neděle 07.08.2016, 16:35 • Maracanãzinho, Rio de Janeiro, Brazílie • Olympijské hry - muži • Skupina A
Sledujte:

25:18
    Je konec! Mexiko se ještě snažilo o útok, ale domácí ubránili a Lucas poslal míč od bloku daleko mimo hrací plochu.

24:18
    Šest mečbolů pro domácí reprezentaci! Nahrávač hostů byl na polovině Brazílie.

23:18
    Brazílie si jde pro vítězství. Sergio vybral míč v poli. Lucarelli umístil míč kolem bloku na palubovku a Mexiko si bere druhý oddechový čas.

13:11
    Další bod pro domácí. Barajas smečoval jen do bloku a domácí fanoušci se tak mohou radovat. Mexiko si bere oddechový čas.

6:7
    Maurício navíc smečuje z hlanvího kůlu jen do autu a Rezende si musí brát oddechový čas.

25:14
    Třetí set končí blokem Lucase, který zneškodnil na útoku Barajase. Ten neměl šanci projít s útokem na domácí stranu.

24:14
    Deset setbolů po esu domácího hráče. Ránu schytal na příjmu Guerra.

8:5
    Brazílie znovu odskakuje. Servis Maurícia končí přes na zadní lajně. Potvrzuje to i Challenge.

5:2
    Dokonce tři body k dobru pro domácí. Wallace otečoval míč na bloku o Guerru a bere další bod. Hosté si berou oddechový čas.

25:19
    Druhý setbol již domácí využívají, když své podání kazí také na druhé straně Guerra. Druhý set jde tak pro Brazílii.

24:18
    Nyní je tu už řada setbolů pro domácí reprezentaci. Wallace si pohrál s blokem a dává míč lehce na zem.

23:18
    Ještě jedno snížení od Mexika. Po povedeném servisu sklepl míč na zem Cordova. Domácí si berou oddechový čas.

20:13
    Sedmibodový náskok před koncovkou druhého setu. Domácí přidávají bod po útoku Wallace po lajně. Nyní si již bere oddechový čas mexický trenér.

11:8
    Další bod pro domácí. A znovu je to přímý bod z podání a Azair Lopez si bere oddechový čas při podání Lucarelliho.

23:25
    Nyní už je ale konec setu! Rangel měl potíže s příjmem, ale Perales vše napravil a po útoku Vargase jde první set na stranu Mexika.

23:24
    První setbol je pryč po zkaženém servisu kapitána Mexika do sítě.

22:24
    Jsou tu dva setboly! Mexiko z pipu boduje a má dvě šance na ukončení prvního setu.

15:17
    Evandro je na palubovce. Přešlap při pipu a Brazilci snižují zadarmo. Následuje oddechový čas Mexika.

8:11
    Je to znovu o tři body. Brazilci měli k dispozici bodovku, ale míč končí daleko v autu po útoku Wallace. Potvrzuje to i Challenge.

5:8
    Přímý bod z podání a je to už o tři body. Domácí zatím nejsou vůbec v tempu a berou si první oddechový čas.

Vít Schück

Brazílie: William, Bruno (C) – Luca, Douglas, Mauricio B., Felipe – Eder, Lucas, Maurício S. – Evandro, Wallace – Sérgio
    Trenér: Bernard Rezende

Mexiko: Perales, P. Rangel – Quinones, Ruiz De La Cruz, Barajas, Guerra (C) – Aguilera, Condova, Martinez – Vargas, Orellana – J. Rangel
    Trenér: Azair Lopez

Rozhodčí: Nasr Shaaban (EGY) – Arturo Di Giacomo (BEL)